"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Голова облдержадміністрації Володимир Березовський у складі урядової делегації знаходиться з офіційним візитом у Республіці Узбекистан

24 червня 2004 - 13:51

Сьогодні розпочався офіційний візит Прем’єр-міністра України В. Ф. Януковича в Республіку Узбекистан, у рамках якого проходитиме шосте засідання Спільної українсько-узбецької Комісії зі всебічного співробітництва. До складу офіційної делегації входить голова облдержадміністрації Володимир Березовський (до речі, єдиний з глав областей України).

У рамках засідання Спільної комісії у Ташкенті заплановано підписання Угоди між Запорізькою обласною державною адміністрацією України та Хокіміятом Навоїйської області Республіки Узбекистан про довгострокове торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво.

Слід зазначити, що економіка Навоїйської області відповідає господарській орієнтації Запорізького регіону. Тож укладення Угоди стане підгрунтям для ділових кіл обох регіонів, сприятиме більш повній реалізації виробничих потенціалів, зміцненню існуючих та налагодженню нових контактів. Ринок Узбекистану становить великий інтрес для української економіки, і запорізької зокрема. Але торгово-економічне співробітництво на цьому напрямку потребує пожвавлення. За підсумками 2003 року зовнішньоекономічний обіг товарами та послугами між Запорізькою областю та Узбекистаном склав 4241,6 тис. дол. і становить всього 0,16 % від загального зовнішньоторгового обігу області. Інвестиції з Узбекистану в регіональну економіку відсутні, що зумовлює необхідність спільної роботи для розвитку економічного співробітництва.

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди