"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

На засіданні координаційної ради з питань молодіжної політики при голові облдержадміністрації відбулося нагородження переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді

24 червня 2004 - 13:20

Напередодні Дня молоді на засіданні координаційної ради з питань молодіжної політики при голові облдержадміністрації відбулося нагородження переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді.

Заступник голови облдержадміністрації Лариса Сізінцова підкреслила, що обласна влада з 1993 року проводить щорічний конкурс для обдарованої молоді з метою підтримки творчої та обдарованої молоді в області, залучення юнаків і дівчат до участі в національно-культурному відродженні України. Нелегко було журі визначитися з переможцями – кандидатів було чимало. І це найкраще свідчення розквіту юних обдарувань на запорізькій землі, як і на всій Україні.

Лауреатами стали близько двох десятків перлинок Запорізького краю у різних галузях: музичного,  естрадного,  образотворчого, театрального мистецтв та у галузі літератури.

Переможці обласного конкурсу для обдарованої молодіСеред них, зокрема, Денис Шрамко - студент Запорізького державного музичного училища ім. П. І. Майбороди; Сергій Бабенко - керівник гуртка ВІА  центру естетичного виховання Хортицького району м. Запоріжжя; Юлія Шевчук - учениця Менчикурівської ЗОШ Веселівського району; Інна Марченко - учениця Приморського регіонального українсько - болгарського багатопрофільного ліцею; Ірина Цаплина - головний спеціаліст управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, голова Запорізького літературного клубу «99».

Л. Сізінцова вручила юним талантам нагороди, побажала нових успіхів на творчому шляху.

Тепло привітали лауреатів обласного конкурсу ректор ЗНТУ Сергій Бєліков та начальник управління культури облдержадміністрації Людмила Бельмас.

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди