Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В обласному центрі в рамках святкування Дня молоді та Дня Конституції України відбувся регіональний етап Всеукраїнського проекту “Студентська республіка”

25 червня 2004 - 15:07

У проекті взяла участь молодь вищих навчальних закладів міста Запоріжжя. Під час проведення заходу була створена ігрова модель – “Республіка”, сформовані партії, які мали назву, девіз, символіку та програму, проведені вибори мера президентської республіки. Мер та обраний в результаті демократичного голосування парламент візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського проекту “Студентської республіки”, який відбудеться у липні цього року в Криму.

 

Читайте також

Штучний інтелект в охороні здоров’я: долучайтеся до опитування

Як отримати компенсацію за товари, придбані для ветеранського бізнесу

8 серпня – День утворення Петро-Михайлівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 0808.2026

Один сигнал – спільна дія: у Запорізькій області вдосконалюють механізм захисту дітей

Упродовж доби окупанти завдали 978 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента

Транспортне сполучення, зв’язок, газопостачання та підготовка до зими: у Біленьківській громаді обговорили нагальні питання

Запорізька область та шведський регіон Вестерноррланд поглиблюють співпрацю

Атаки на підстанції та загроза відключень: енергетична ситуація в Запоріжжі