Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров виступив на підтримку вітчизняного автопрому

21 лютого 2011 - 10:38

Борис Петров виступив на підтримку вітчизняного автопрому

Про це глава області заявив журналістам на початку громадських слухань з обговорення пріоритетних напрямків роботи облдержадміністрації.

- Був презентований український автомобіль ЗАЗ Forza. Я не боюся цього визначення, тому що більше 50% комплектуючих автомобіля - українського виробництва. Відповідно, ми маємо право експортувати автомобіль у різні країни. Він має наше ім'я,  дане у Запоріжжі. Ми отримали нові робочі місця, зростання виробництва. Можу сказати, що цього року планується випуск ще однієї моделі, буде змонтовано нову лінію, - прокоментував Борис Петров випуск нової моделі автомобіля на ЗАЗі. - Я особисто вже вирішив обов'язково придбати один автомобіль. Вже вибрав колір, - додав голова облдержадміністрації.

За словами керівника регіону, підготовлено пакет документів з пропозиціями до Уряду, які дозволять поліпшити економічний стан автомобілебудування регіону.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У Запоріжжі відбувся ярмарок вакансій для ВПО

«Евакуація кожної людини – це щоденний подвиг тих людей, які її проводять»: поліцейські – про допомогу жителям прифронтових територій

Тепло, світло і безпека: запорізькі заклади освіти готові до зими та можливих блекаутів

Впродовж доби окупанти завдали 627 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.10.2025

Сучасний, енергоефективний, безбар’єрний: реконструкція травматологічного корпусу міської лікарні екстреної та швидкої допомоги – на фінішній прямій

Запорізька область повністю готова до початку опалювального сезону

Нашого цвіту – по всьому світу: вчителька з Енергодара навчає українських дітей в Німеччині

10 років сили та любові до людей: Хортицька національна академія відзначила ювілей

Запорізький кікбоксер Володимир Семикін – дворазовий чемпіон світу з кікбоксингу

Спільна пам’ять – спільна боротьба: Роздольська та Шумська громади скріпили партнерство

Запоріжців запрошують до участі у Всеукраїнському тестуванні з фінансової грамотності