Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На часі – оптимізація фінансування медицини

28 лютого 2011 - 09:56

На часі – оптимізація фінансування медицини

Перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Литвин провів термінову нараду з керівниками обласних лікувально-профілактичних закладів. Приводом для цього стало занепокоєння облдержадміністрації питанням недостатнього фінансування медичних закладів Запорізької області.

- Практично все фінансування у цьому році є поточним. Із 498 млн. грн., що складають бюджет сфери охорони здоров’я області, 439 млн. грн. передбачено на виплату заробітної плати з нарахуваннями, оплату енергоносіїв, медикаменти, - повідомила начальник управління охорони здоров’я ОДА Наталія Мотовиця.

Керівники лікувальних закладів поінформували, що у сусідній Дніпропетровській області значно менша кількість медичних об’єктів (69 одиниць проти 79 у Запорізькій області), що відповідно означає і меншу чисельність медперсоналу. Тому вони мають можливість спрямувати більше видатків на розвиток галузі.

- На даному етапі ніякого скорочення закладів охорони здоров’я, а також їх працівників у Запорізькій області не проводиться, - запевнив перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Литвин.

Учасники наради вирішили організувати виїзд до Головного управління охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації для ознайомлення зі шляхами вирішення даної проблеми. Також прийнято рішення переглянути та надати пропозиції стосовно видатків на охорону здоров я та їх оптимального перерозподілу.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Дитинство не поставиш на паузу: досвід Запорізької області представили на освітній конференції «Серпнева-2026»

Підприємці Запоріжжя та області!

В Україні стартувала інформаційна кампанія проти домашнього насильства «Що тут зайве?»

Чути та діяти: у Кушугумській громаді вдосконалюють спільнодію обласної та місцевої влади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1019 ударів по 52 населених пунктах Запорізької області

Безпека пасажирів та водіїв: вікна автобусів, трамваїв та тролейбусів у Запоріжжі захищають бронеплівкою

Не звіти, а результат для людей: у Запоріжжі пройшло засідання Комітету доступності

«Ми й надалі шукатимемо можливості для посилення нашої допомоги Запорізькому регіону», – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея – у Запоріжжі

У Запоріжжі визначили переможців чемпіонату області з пляжного футболу

До уваги мешканців міста та Запорізького району!

Нові загрози потребують нових рішень: у Запоріжжі з керівниками ООН обговорили безпеку регіону