Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Підприємствам треба дати можливість працювати та наповнювати бюджет

1 березня 2011 - 09:56

На цьому наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук (стажування) під час наради з проблемних питань роботи ВАТ «Азовська кабельна компанія».

- До нас звернулося керівництво підприємства з проханням допомогти налагодити діалог з представниками МНС, оскільки є рішення про тимчасове припинення експлуатації гальванічної ділянки заводу, що призвело до зупинки всього підприємства, - повідомив на початку наради Петро Гончарук.

Як пояснив головний інженер ВАТ «Азовська кабельна компанія» Юрій Рассадін, проблема полягає у тому, що кілька років тому підприємство замінило одну з речовин, яка використовується у технологічному процесі, почавши використовувати метал-сульфанолову кислоту. Однак, на переконання фахівців державної інспекції цивільного захисту і техногенної безпеки МНС України, ця речовина має один зі ступенів небезпеки і підприємство, яке її використовує, повинно мати систему оперативного виявлення надзвичайних ситуацій, що зроблено не було. Тож Юрій Рассадін просив представника обласної виконавчої влади звернутись до  інспекції з проханням на місяць відкласти рішення про зупинку підприємства. Цей час керівництво компанії планує використати на проведення експертизи кислоти та розробку відповідного плану заходів.

Як відзначалося у ході наради, на ВАТ «Азовська кабельна компанія» працює 450 робітників, заборгованість із заробітної плати, за електроенергію чи за газ відсутня.

- Зараз найголовніше - дати можливість підприємствам працювати, наповнювати бюджет, виплачувати працівникам заробітну плату, тому маємо зробити все можливе для того, щоб розв’язати цю проблему, - підкреслив П. Гончарук.

За підсумками наради вирішено направити листа до державної інспекції цивільного захисту і техногенної безпеки МНС України з проханням на місяць відстрочити рішення про закриття підприємства. Разом з тим керівництво ВАТ «Азовська кабельна компанія» має розробити на цей час план вичерпних заходів з техногенної безпеки.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

У Запоріжжі відбувся ярмарок вакансій для ВПО

«Евакуація кожної людини – це щоденний подвиг тих людей, які її проводять»: поліцейські – про допомогу жителям прифронтових територій

Тепло, світло і безпека: запорізькі заклади освіти готові до зими та можливих блекаутів

Впродовж доби окупанти завдали 627 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.10.2025

Сучасний, енергоефективний, безбар’єрний: реконструкція травматологічного корпусу міської лікарні екстреної та швидкої допомоги – на фінішній прямій

Запорізька область повністю готова до початку опалювального сезону

Нашого цвіту – по всьому світу: вчителька з Енергодара навчає українських дітей в Німеччині

10 років сили та любові до людей: Хортицька національна академія відзначила ювілей

Запорізький кікбоксер Володимир Семикін – дворазовий чемпіон світу з кікбоксингу

Спільна пам’ять – спільна боротьба: Роздольська та Шумська громади скріпили партнерство

Запоріжців запрошують до участі у Всеукраїнському тестуванні з фінансової грамотності