Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

НОВИНИ

Розширене засідання колегії управління культури і туризму облдержадміністрації "Про підсумки діяльності галузі культури і туристично-рекреаційної сфери за 2010 рік та пріоритети розвитку у 2011 році"

28 лютого 2011 - 08:01

2 березня 2011 року об 11-00 в приміщенні обласного театру юного глядача (вул. 40 років Радянської України, 55-а) відбудеться розширене засідання колегії управління культури і туризму облдержадміністрації „Про підсумки діяльності галузі культури і туристично-рекреаційної сфери за 2010 рік та пріоритети розвитку у 2011 році”. В роботі колегії братимуть участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, начальники галузевих управлінь облдержадміністрації, заступники голів райдержадміністрацій та міст обласного значення з гуманітарних питань, начальники відділів культури міських рад, відділів культури і туризму райдержадміністрацій, представники органів місцевого самоврядування, які відповідають за розвиток туристичної сфери, керівники, заступники керівників та начальників підрозділів обласних комунальних закладів і установ культури, художні керівники театрально-видовищних закладів, народні та заслужені артисти України, голови обласних відділень і організацій Національних творчих Спілок України та громадських організацій, туроператори. 

О 13-30 для учасників колегії відбудеться показ вистави М. Камолетті „Боїнг-Боїнг, або на крилах кохання”.

3 березня 2011 року о 13-00 в концертному залі ім. М. Глінки обласної філармонії відбудуться урочистості та святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня.

4 березня 2011 року о 12-00 на території Свято-Покровського кафедрального собору Запорізької єпархії Української Православної Церкви відбудеться акція „Єдина Україна: Схід і Захід разом”. В акції братимуть участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, Запорізького міського виконавчого комітету, духовенство, майстри народного мистецтва, творчі колективи.

Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні заходів.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1444-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1443-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 570 ударів по 39 населених пунктах.

Греко-римська боротьба та тхеквандо: здобутки запорізьких спортсменів на всеукраїнській та міжнародній арені

Крафтярі об’єднуються: у Запоріжжі стартувала серія зустрічей майстрів і виробників

Доступність соціальних послуг: корисна інформація для ВПО

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Графік проведення прямих "гарячих" телефонних ліній керівництвом облдержадміністрації у лютому 2026 року

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Гуманітарна допомога прифронтовому регіону: керівник фонду Project Victory Ukraine відвідав Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.02.2026