Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Голова облдержадміністрації Володимир Березовський побував у господарстві „Олександр-Агро” Запорізького району

8 липня 2004 - 14:50

Глава області цікавився, як підготовлені у господарстві до жнив, стан забезпеченості необхідним устаткуванням, планами щодо очікуваного врожаю. Виконавчий директор ТОВ „Олександр-Агро” Олександр Щербань розповів, що господарство має достатню кількість зернозбиральної та оброблювальної техніки, завдяки співпраці з компанією „Олександр” повністю забезпечене пальним. Турбує хліборобів цього господарства лише одне – щоб збиранню врожаю не завадила погода. Всього у господарстві треба зібрати врожай з площі 1380 га. За попередніми підрахунками очікується досить висока врожайність, наприклад, ячменю, з якого почали жнива, - до 40 ц з гектара.

Також В. Березовський побував на овочевому полі, де перший рік почали вирощувати овочі за найсучаснішою технологією. На 12 гектарах встановлено систему капельного зрошування, за допомогою якої овочеві культури не лише поливають, а й підживлюють мінеральними добривами, захищають від шкідників тощо. На впровадження цієї системи господарство витратило понад 350 тис. грн. і розраховують не лише окупити, а й отримати невеликий прибуток з першого врожаю.

Читайте також

Зростання пенсій: хто і скільки отримає у 2026 році

2,5 мільярда гривень на генератори для громад: Уряд України ухвалив рішення

«Ветеран Pro»: державні послуги для ветеранів, ветеранок та їхніх сімей – у кілька кліків

Протокол засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації від 08.01.2026 р.

Загалом упродовж доби окупанти завдали 749 ударів по 34 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1427-го дня війни

Підприємці Запоріжжя та області!

Війна в об’єктиві тих, хто її проживає: у Запоріжжі відкрили фотовиставку азовців

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся навчальний захід з питань соціальної інклюзії та безбар’єрності

«Кіборги» вистояли, не встояв бетон»: День пам’яті захисників Донецького аеропорту

Дитячі серця говорять зі світом: малюнки дітей із Запорізької області поїдуть до Вашингтона

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.01.2026