Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров: «Протипожежна безпека в області має бути на високому рівні»

11 березня 2011 - 13:56

У ході обговорення на засіданні колегії обласної державної адміністрації питання щодо посилення заходів пожежної безпеки зазначалося, що в цілому у 2010 році підрозділи МНС тримали ситуацію під контролем. Незважаючи на несприятливі погодні умови, минулого літа вдалося своєчасно локалізувати лісові пожежі і зменшити їх кількість на 47%. Зменшилась у порівнянні з минулими роками і кількість людей, що загинули під час пожеж. Проте сказати, що рівень протипожежної безпеки у Запорізькій області досить високий, було б занадто оптимістично. Особливе занепокоєння викликає її стан у місцях великого скупчення людей. Про це свідчить і резонансна пожежа, яка 26 лютого знищила гіпермаркет «Нова лінія», і 308 пожеж, що трапилися в області за 2 місяці цього року, внаслідок яких загинуло 48 людей.

- Протипожежна безпека в області має бути на високому рівні, – звернувся до керівництва МНС голова облдержадміністрації Борис Петров. – Є закон. І під час перевірок, особливо у місцях масового скупчення людей, ви маєте зважати на нього, а не на якісь там обставини, що заважають будь-кому виконувати вимоги пожежної безпеки. Адже на пожежах ми втрачаємо людей.

Очільник області також наголосив на необхідності не чекати літа, а заздалегідь підготуватись до можливих пожежонебезпечних погодних умов.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У Запоріжжі відбувся ярмарок вакансій для ВПО

«Евакуація кожної людини – це щоденний подвиг тих людей, які її проводять»: поліцейські – про допомогу жителям прифронтових територій

Тепло, світло і безпека: запорізькі заклади освіти готові до зими та можливих блекаутів

Впродовж доби окупанти завдали 627 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.10.2025

Сучасний, енергоефективний, безбар’єрний: реконструкція травматологічного корпусу міської лікарні екстреної та швидкої допомоги – на фінішній прямій

Запорізька область повністю готова до початку опалювального сезону

Нашого цвіту – по всьому світу: вчителька з Енергодара навчає українських дітей в Німеччині

10 років сили та любові до людей: Хортицька національна академія відзначила ювілей

Запорізький кікбоксер Володимир Семикін – дворазовий чемпіон світу з кікбоксингу

Спільна пам’ять – спільна боротьба: Роздольська та Шумська громади скріпили партнерство

Запоріжців запрошують до участі у Всеукраїнському тестуванні з фінансової грамотності