"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В облдержадміністрації відбулось розширене засідання колегії УМВС України

14 липня 2004 - 14:24

У роботі колегії взяли участь голова облдержадміністрації Володимир Березовський, заступник міністра внутрішніх справ України Анатолій Присяжнюк, голови райдержадміністрацій, міські голови, керівники правоохоронних органів.

Колегія почалася з приємного моменту – заступник міністра МВС України А. Присяжнюк вручив голові Бердянської райдержадміністрації Володимиру Чепурному нагрудний знак МВС України „За відзнаку в сприянні органам внутрішніх справ”. Саме у цьому районі за активної участі органів влади відкрито перший в області будинок „шерифа”.

У виступі заступника міністра йшлося про серйозні недоліки у роботі з розглянутих питань. Зокрема А. Присяжнюк  зосередив увагу на численних порушеннях конституційних прав громадян у закладах тимчасового позбавлення волі, яких у нашій області 20. Нерідко тут не витримуються елементарні санітарні норми, не говорячи про харчування і побутові умови. „А ми повинні працювати на людину, на громадянина нашої держави”, підкреслив заступник міністра.

Про роботу у першому півріччі 2004 року з піднятих питань звітували начальник УМВС України в Запорізькій області Микола Іллічов, кілька керівників підрозділів органів внутрішніх справ.

Голова облдержадміністрації Володимир Березовський у своєму виступі підкреслив, що питання, які розглядаються, мають не просто резонансний, а скоріше політичний характер. Адже оцінку діям працівників внутрішніх справ дають не лише на колегії, а й повсякденно у різних куточках області саме населення.

„Більше половини піднятих проблем для їх вирішення не потребують великих матеріальних витрат. Якби порозумілися глави райдержадміністрацій та керівники органів місцевого самоврядування з керівниками правоохоронних органів, то значну кількість проблем давно вже можна було вирішити”. - зазначив керівник області.

Органи влади завжди підтримували і надалі будуть підтримувати нашу міліцію, сказав В. Березовський. Так, лише останнім часом працівникам міліції вручено 30 автомобілів, в 13 районах відкриваються будиночки дільничних. Справою честі органів виконавчої влади і людей у погонах має стати наведення повного порядку у закладах тимчасового позбавлення волі. Протягом тижня буде визначено план спільних дій з цього питання.

Читайте також