Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада підготувала 21 пропозицію на парламентські слухання з земельних питань

23 березня 2011 - 13:55

На парламентські слухання з земельних питань Запорізька область підготувала пропозиції

Сьогодні у Верховній Раді України проходять парламентські слухання на тему «Земля в українській долі: ситуація у земельній сфері, законодавче забезпечення земельних відносин та практика його реалізації». Запорізьку область представляє заступник голови облдержадміністрації Лариса Мефьодова.

У ході парламентських слухань заплановано розглянути проект закону «Про ринок земель», який визначає правові та економічні засади організації функціонування ринку земель, а також порядок проведення земельних торгів.

Як повідомила заступник голови обласної державної адміністрації Лариса Мефьодова, зазначений проект закону був детально проаналізований фахівцями головного управління Держкомзему у Запорізькій області. Як відзначила посадовець, в цілому керівництво області проект закону підтримує. Разом з тим, Л. Мефьодова приїхала на парламентські слухання з пропозиціями до законопроекту. Пропозиції стосуються переважно врегулювання таких важливих напрямків як оренда та продаж земельних ділянок. Загалом, головне управління Держкомзему у Запорізькій області підготувало 21 пропозицію до проекту закону «Про ринок земель».

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також