Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Тендерний комітет підбиває перші підсумки

24 березня 2011 - 12:50

Тендерний комітет підбиває перші підсумки

Члени комітету з конкурсних торгів при обласній державній адміністрації підбили підсумки тендерів із закупівлі низки інсулінів, препарату севоран, а також хліба та хлібобулочних виробів.  На часі розкриття тендерних пропозицій із закупівлі продуктів харчування для бюджетних установ. Засідання  тендерного комітету  відбудуться 30 та 31 березня.

Голова обласної державної адміністрації Борис Петров підкреслює: бюджетні витрати будуть контролюватися виключно через тендерні процедури.

- Ми не допустимо саботажу тендерів, - наголошує очільник області. – І ті результати, яких ми досягли сьогодні, дають підстави стверджувати, що ми знаходимося на правильному шляху.

За інформацією комітету з конкурсних торгів, серед конкурсних пропозицій на поставку хліба та хлібобулочних виробів (булочок) найнижчу ціну запропонували ТОВ «Укрпродторг» - представник Мелітопольского хлібокомбінату. На поставку севорану та низки інсулінів – ЗАТ «Медфарком - Центр», місто Київ. По шести лотах на поставку інсулінів виграла компанія ТОВ «Торговий дім «Індар», ще по двох – ТОВ «Три – Центральний аптечний склад». Слід зауважити, що цього року збільшено кількість закупівлі препарату севоран (до 1000 штук). Це стало можливим внаслідок забезпечення лікарень  Запорізької області сучасними  апаратами  для введення препарату.

 

Оксана Горобцова, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Освітній проєкт «Еліта UFuture»: тисяча школярів Запорізької області відвідають кращі підприємства України

«Війна принесла безліч болючих проблем, але й згуртувала нас», – голова Пологівської РДА Артур Крупський про життя громад Пологівщини

Запоріжжя відзначило День податківця України: кращі співробітники податкової отримали нагород

Героям – шана, ветеранам – підтримка: рішення Координаційної ради при ЗОВА

Прогнози на врожай: потреби Запорізької області у продовольчому зерні будуть забезпечені у повному обсязі

Автопідйомники, бункеровоз та фургони: комунальники та прифронтова громада отримали нову та надійну спецтехніку

Нова транспортна стратегія: у Запоріжжі подвоїться кількість муніципальних автобусів

Німецькі партнери продовжують підтримувати Запорізьку область: комунальні служби отримали гуманітарну допомогу від THW

«Ми підбиратимемо активність та техніки відповідно до потреб кожного», – тренер із дзюдо запрошує ветеранів долучитися до безоплатних занять

«Змінив кермо на автомат», – ветеран Володимир Кльоц про свій бойовий шлях, реабілітацію та життя на протезах

Паралімпійці Максим Ніколенко, Лев Кац та Михайло Попов стали амбасадорами проєкту з розвитку адаптивного спорту в Запоріжжі

Пенсійні виплати для військовослужбовців із інвалідністю: що важливо знати