Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада відкрита для соціального діалогу з бізнесом

24 березня 2011 - 16:04

Заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук взяв участь у спільному засіданні ради ЗОСППР «Потенціал» та Ради Запорізької обласної федерації роботодавців.

Серед основних питань, які розглянуто на порядку денному, - економічна та соціальна політика у Запоріжжі та області, зменшення державної регуляції ведення підприємницької діяльності.

Відкриваючи засідання, президент ЗОСППР «Потенціал» Петро Ванат підкреслив, що малий та середній бізнес регіону має багато запитань до представників влади.

- Ми маємо проблеми, ведемо конструктивний діалог, іноді дискусії. Разом з тим, у жодному разі представники запорізького бізнесу не є опонентом влади, тільки партнером, - зазначив П. Ванат та додав, що саме на партнерські стосунки розраховують присутні.

Окреслюючи коло труднощів, з якими представникам бізнесу доводиться стикатись щоденно, керівники підприємств порушували питання регуляторної політики, дозвільної системи, порядку перевірок підприємств, підтримки місцевого товаровиробника. Також висловлювалося занепокоєння ситуацією у будівельній індустрії, металургійній галузі. Щодо пропозицій, то представники ділових кіл демонстрували чимало сторінок заходів з покращення бізнес-клімату регіону. Тож всі вони будуть зібрані та узагальнені ЗОСППР «Потенціал».

Заступник голови ОДА Петро Гончарук взяв слово наприкінці заходу, коли вислухав проблеми та пропозиції всіх, хто бажав виступити.

- Розумію, що ви порушуєте найбільш наболілі проблеми, які необхідно вирішувати вже сьогодні. Голова обласної державної адміністрації Борис Петров неодноразово підкреслював, що він, як керівник регіону, зацікавлений в успішній роботі запорізьких підприємств, оскільки ви  є вагомим джерелом наповнення бюджету. Тож за ініціативи голови облдержадміністрації ми розпочали велику роботу з покращення бізнес-клімату, - зазначив П. Гончарук. - Серед основних заходів – створення антибюрократичного комітету, зміна ставлення до регуляторної політики в області, дозвільної системи. Наразі дозвільні центри плануємо організувати на базі облдержадміністрації. Також Борис Петров порушив проблемні питання запорізьких підприємств та надав пропозиції щодо їх розв’язання  під час останньої зустрічі з Президентом України.

Завершуючи виступ, Петро Гончарук повідомив, що найближчим часом планується тематична зустріч очільника регіону з керівниками промислових підприємств.

- Ми усвідомлюємо, що без соціального діалогу рух уперед неможливий. У цьому контексті обласна влада відкрита для співпраці. Наше завдання – підтримувати вас та виносити конструктивні пропозиції на рівень центральних органів влади, що ми вже  робимо й надалі продовжуватимемо працювати у цьому напрямку, - резюмував посадовець.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 362 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему