Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Всесвітній день боротьби з туберкульозом діти провели урок про небезпеку «білої чуми» ХХ сторіччя

25 березня 2011 - 11:25

За дорученням голови обласної державної адміністрації Бориса Петрова у Всесвітній день боротьби з туберкульозом заступник голови – керівник апарату ОДА Станіслав Лимарчук відвідав Запорізьку загальноосвітню санаторну школу-інтернат №7, де проходять навчання, оздоровлення та реабілітацію тубінфіковані та тубконтактні діти.

Представника обласної державної адміністрації зустріла директор КЗ «Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І – ІІ ступенів навчання» ЗОР Зінаїда Рєзанцева та майже 400 вихованців закладу.

Заступник голови – керівник апарату ОДА Станіслав Лимарчук поспілкувався з викладацьким колективом та оглянув умови проживання дітей.

- У цій санаторній школі багато вихованців, разом з тим, я побачив, що створено всі умови для того, щоб опікуватись такою кількістю дітей. Працює дійсно професійний колектив, приміщення закладу відремонтовані, є необхідне медичне обладнання, бібліотека і навіть музей Великої Вітчизняної війни, - поділився враженнями С. Лимарчук.

У Всесвітній день боротьби з туберкульозом діти підготували для гостя показовий урок про небезпеку «білої чуми» ХХ сторіччя та шляхи, якими можна вберегтись від цієї хвороби.

Поспілкувавшись з вихованцями закладу, С. Лимарчук виконав приємну місію – вручив дітлахам подарунки від голови ОДА Бориса Петрова - енциклопедії для шкільної бібліотеки.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Громади та комунальні підприємства Запорізької області отримали чергову партію нової спецтехніки

«Державна служба – це про людей», – голова Національного агентства державної служби Наталія Алюшина – з робочою поїздкою в Запорізькому краї

Підготовка до зими триває: у Запорізькій області перевірили устаткування Пунктів незламності

Довготривале партнерство: Запорізька область продовжує співпрацю з фінською Регіональною радою Пяйят-Хяме

«Шлях батьківства»: в Україні стартувала програма для розвитку навичок батьківства

Новий серіал «ДезінFAKEція» на Дія.Освіта: як не клюнути на дезінформацію

Всеукраїнський урок медіаграмотності 2025: квест, що вчить думати

Підприємці Запоріжжя та області!

Упродовж доби окупанти завдали 693 удари по 22 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.11.2025

Студенти незламного міста: як Запоріжжя відзначило День студента

Мирненська громада Запорізької області відзначає 8-річчя створення