Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Мелітопольському районі виділено землю під будівництво вітроелектростанції

1 квітня 2011 - 09:34

У Мелітопольському районі виділено землю під будівництво вітроелектростанції

У реалізації інвестиційного проекту з розвитку вітроенергетики в регіоні зроблено ще один вагомий крок. Керівництво Мелітопольської райдержадміністрації та представники ТОВ «Юрокейп Юкрейн І» підписали договір оренди земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування вітряних електростанцій. Визначено конкретні ділянки на території Мордвинівської сільської ради, де вестиметься будівництво електростанції.

Ця вітряна електростанція розташовуватиметься на території двох районів – Мелітопольського та Приазовського, і матиме потужність 500 МВт та загальний кошторис 600 млн. євро. На землі Мордвинівської сільської ради планують встановити 20 вітряних установок.

Згідно з інвестиційними зобов’язаннями після підписання договору оренди на землю ТОВ «Юрокейп Юкрейн І» має зробити відповідні внески на розвиток соціальної сфери до бюджетів Мордвинівської сільської ради та Мелітопольського району.

Для підвищення енергоефективності регіону на території Запорізької області планується побудувати ряд вітряних електростанцій. Першими до цієї роботи долучились Приазовський та Приморський райони, потім до них приєднались  Бердянський та Мелітопольський.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у с правах преси та інформації

Читайте також

ПРЯМА ЛІНІЯ із Семікіним Михайлом Олександровичем

Поранення голови, тулуба та кінцівок: стан постраждалих від обстрілу в Запоріжжі

Не з підручника, а зсередини: як молодь відкриває для себе державну службу

Податкові канікули для запорізького бізнесу: питання та відповіді

Старт житлової реформи: що зміниться для людей, громад та інвесторів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 02.02.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 844 удари по 35 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1438-го дня війни

Зберегти життя і здоров’я: інформаційна кампанія від МОЗ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.02.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 383 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1437-го дня війни