Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Підсумки мобілізації доходів місцевих бюджетів та планові показники на 2004 рік були розглянуті на спільній нараді керівників фінансових та податкових органів області

21 липня 2004 - 14:19

З доповіддю виступив заступник голови облдержадміністрації Олександр Сін, який насамперед відзначив успішне виконання Програми дій Уряду і вагомий внесок трудівників області в її реалізацію. Так, обсяг промислового виробництва порівняно з відповідним періодом минулого року  зріс більш як на 20 відсотків. Найбільший приріст – понад 70 % - досягнуто у машинобудуванні, визначальна для регіону  металургійна галузь має темп приросту 10-12 відсотків. Область і в цьому році лідирує за рівнем середньої зарплати, яка склала 616 гривень (по Україні – 525).

Протягом січня-червня 2004 року до загального фонду бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження доходів в обсязі 1032,2 млн. грн. Рівень надходження доходів місцевих бюджетів у розрахунку  на 1 жителя залишається вищим, ніж в цілому по Україні: 172 грн. (по Україні - 140,4 грн).

До загального фонду держбюджету  за 6 місяців надійшло 637,1 млн. грн. доходів, що на 1,3 млн. грн., або на 0,2 проценти менше затвердженого плану.

Для забезпечення виконання доходної частини бюджету обласною державною адміністрацією разом з Державною податковою адміністрацією в області розроблено план спільних заходів.

О.Сін висвітлив основні завдання, які необхідно вирішити в першу чергу учасникам наради для успішного виконання  планових показників 2004 року.

Із співдоповідями на нараді виступили керівники податкової адміністрації у Запорізькій області, державного казначейства, КРУ в Запорізькій області, головного фінансового управління облдержадміністрації. Відбулося жваве обговорення.

За підсумком наради прийнято розширене рішення.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Сьогодні, 22 травня, близько 02:44 російські війська запустили ракети по цивільній інфраструктурі одного з сіл на Вільнянщині Запорізької області.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 87 доба

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 21.05.2022

Біля Запорізької областной військової адміністрації замайорів прапор Європейського Союзу (ВІДЕО)

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів

Запорізька область продовжує будувати лінію захисту та укріплювати міжнародні зв’язки

Обласна влада продовжує піклуватися про евакуйованих людей (ВІДЕО)

Пропонуємо державам-партнерам визнати, що Росія повинна понести матеріальну відповідальність за скоєні нею злочини – звернення Президента України