Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Відбулась телефонна розмова Президента України Л.Д.Кучми з головою Запорізької обласної державної адміністрації В.П.Березовським

22 липня 2004 - 15:20

Володимир Березовський поінформував Президента України про підсумки соціально-економічного розвитку регіону в першому півріччі 2004 року. Відзначене збереження позитивної тенденції зростання обсягів промислового виробництва: за 6 місяців поточного року цей показник склав 120,4 %. Лідерами промислового зростання залишаються працівники галузі машинобудування – 164 % порівняно з відповідним періодом минулого року. Випереджаючими темпами зростає середньомісячна заробітна плата по області, яка склала понад 600 гривень. Продовжується робота щодо ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати у не бюджетній сфері.

Л.Д.Кучма цікавився ходом збирання ранніх зернових в області. Голова облдержадміністрації повідомив, що за оперативними даними на сьогодні на Запоріжжі намолочено понад 500 тис. тонн зерна і запевнив, що наступного тижня наш козацький край подарує Батьківщині перший мільйон тонн зернових.

Голова облдержадміністрації доповів Президентові про хід робіт з ліквідації наслідків надзвичайної події у Мелітопольському та Михайлівському районах області. Графік ремонту об’єктів соціальної інфраструктури у всіх населених пунктах, що постраждали, чітко витримується. Президент був поінформований про припинення утилізації боєприпасів на території Мелітопольського району у зв’язку з недотриманням військовими достатнього рівня безпеки.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Сьогодні, 22 травня, близько 02:44 російські війська запустили ракети по цивільній інфраструктурі одного з сіл на Вільнянщині Запорізької області.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 87 доба

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 21.05.2022

Біля Запорізької областной військової адміністрації замайорів прапор Європейського Союзу (ВІДЕО)

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів

Запорізька область продовжує будувати лінію захисту та укріплювати міжнародні зв’язки

Обласна влада продовжує піклуватися про евакуйованих людей (ВІДЕО)

Пропонуємо державам-партнерам визнати, що Росія повинна понести матеріальну відповідальність за скоєні нею злочини – звернення Президента України