Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

До Кушугумської школи повертаються учні

11 квітня 2011 - 10:37

Рік тому Президент України Віктор Янукович доручив голові облдержадміністрації Борису Петрову провести комплексну реконструкцію Кушугумської гімназії «Інтелект», яка перебувала в аварійному стані. Через це місцеві жителі, вболіваючи за життя і здоров’я своїх дітей, змушені були переводити їх у школи у сусідніх населених пунктах.

Тепер же, коли всі роботи з капітального ремонту будівлі виконано, класні кімнати оновлено, встановлено сучасні шкільні меблі, відремонтовано актову і спортивну зали, дитячий гомін знову наповнює школу.

У тому, що завдання Президента України досконало виконано і у Кушугумській гімназії школярам забезпечено нормальний режим навчання, особисто пересвідчився представник Адміністрації Президента Олексій Скороход. У робочій поїздці його супроводжував заступник голови облдержадміністрації Микола Ярмощук.

Посадовці оглянули всі приміщення гімназії, поспілкувались з учнями та викладачами. Директор гімназії Тетяна Апостолова поінформувала гостей про останні досягнення навчального закладу. Зокрема, ставши переможцем міжнародного конкурсу, гімназія здобула грант на придбання комп’ютерного класу. Сьогодні всі дітлахи тут успішно опановують інформатику, бо в своєму арсеналі гімназія має вже три комп’ютерні комплекси. В рамках реалізації міжнародного проекту «Сільська школа» програми з навчання дітей здоровому способу життя та учнівському самоврядуванню тут допомагає реалізувати волонтер Корпусу Миру із США Джесіка Рут.

За сприяння очільника регіону Бориса Петрова вперше за останні понад 10 років вдалося оновити фонди шкільної бібліотеки - придбано сучасної літератури на суму 16 тис грн.

Завдяки цим зусиллям кушугумські діти повертаються у свою Альма матер. А на вступ до першого класу на новий навчальний рік вже подано 62 заяви.

Гості високо оцінили результати роботи будівельників і педагогічного колективу гімназії. Представник Адміністрації Президента Олексій Скороход відзначив, що цей об’єкт тепер не соромно і Главі держави представити.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1442-го дня війни

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Посилити захист і відновити інфраструктуру: засідання штабу з ліквідації наслідків ворожих ударів у Вільнянську

Адаптувати до подальшого життя та допомогти не втратити себе: як проходить реабілітація цивільних у Запорізькій області

«Тут безпечно та комфортно, а головне – батьки не хвилюються»: у Запорізькій області відкрили 19-ту «підземну» школу

Заступник керівника Офісу Президента України Віктор Микита – з робочою поїздкою у Запоріжжі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.02.2026

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1441-го дня війни

Упродовж доби окупанти завдали 786 ударів по 30 населених пунктах

Підприємці Запоріжжя і області!

В Запоріжжі відбудеться зустріч крафтярів

Постраждалі від ворожого обстрілу в Запоріжжі отримують необхідну медичну допомогу