Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У м. Бердянську за сприяння Запорізької торгово-промислової палати почали роботу міжрегіональна науково-практична конференція “Хвилі якості - 2004” та виставка “Азовський ярмарок – Якісні товари - 2004”

22 липня 2004 - 14:26

Ці два заходи поєднує загальна ідея розвитку міської інфраструктури, впровадження міжнародних стандартів управління, підвищення якості товарів і послуг. На порядку денному конференції “Хвилі якості - 2004” стоїть питання щодо ознайомлення з завданням обласної програми Системи соціально-економічних стандартів територій “Запорізький стандарт”. Учасники конференції розглянули теми: “Стандарти ISO серії 9000 як основа розвитку підприємств”, “Системи менеджменту в Україні: міф або реальність”, обговорені питання взаємодії влади і підприємства, стандарти менеджменту якості, у тому числі й у роботі Бердянського міського виконкому.  Виставка “Азовський ярмарок – Якісні товари - 2004” дає фахівцям можливість обмінятися досвідом, зробити аналіз ринкової кон’юнктури, а також дає новий поштовх розвиткові якості. На ярмарку свою продукцію пропонують представники підприємств з міст Бердянська та Запоріжжя, а також Донецька, Дніпропетровська, Херсона. Широкий спектр товарів і послуг, спеціальне устаткування, що встановила Запорізька ТПП, зробили виставку привабливою як для її учасників, так і для відвідувачів.

 

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Сьогодні, 22 травня, близько 02:44 російські війська запустили ракети по цивільній інфраструктурі одного з сіл на Вільнянщині Запорізької області.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 87 доба

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 21.05.2022

Біля Запорізької областной військової адміністрації замайорів прапор Європейського Союзу (ВІДЕО)

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів

Запорізька область продовжує будувати лінію захисту та укріплювати міжнародні зв’язки

Обласна влада продовжує піклуватися про евакуйованих людей (ВІДЕО)

Пропонуємо державам-партнерам визнати, що Росія повинна понести матеріальну відповідальність за скоєні нею злочини – звернення Президента України