Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У конференц-залі готелю „Запоріжжя” відбулася прес-конференція, присвячена питанням запровадження в Україні з нового року обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автотранспорту

23 липня 2004 - 14:26

Про окремі положення Закону про обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників автотранспорту, який підписав Президент України 22 липня 2004 року, розповіли президент ліги страхових організацій України Олександр Філонюк, керівник страхової компанії „Інкомстрах”  Юрій Калениченко, керівник запорізької філії „Інкомстраху” Василь Гнєвишев.

Важливість розвитку страхової справи у нашій країні і, зокрема в регіоні, підкреслив у своєму виступі заступник голови обласної ради Олександр Бережний.

Організатори відповіли на чисельні запитання журналістів.

Після прес-конференції відбулося урочисте відкриття нового офісу страхової компанії „Інкомстрах” по проспекту Леніна у Запоріжжі, яка, зокрема, буде займатись і страхуванням цивільної відповідальності власників автотранспорту.

Вітаючи організаторів цієї події, заступник голови облдержадміністрації Олександр Сін відзначив благодійні акції компанії „Інкомстрах”. Саме ця компанія однією з перших на Запоріжжі відгукнулася на події, що трапилися у травні під Новобогданівкою Мелітопольського району і перерахувалася на рахунок штабу з ліквідації наслідків кілька десятків тисяч гривень. О.Сін висловив упевненість, що компанія в цілому і її запорізька філія зокрема енергійно і по-діловому втілюватимуть у життя закон про обов’язкове страхування цивільної відповідальності.

Читайте також

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 09.06.2023

Стан водних біоресурсів на контролі ОВА та громад

Міжнародні партнери підтримують постраждалі внаслідок руйнування Каховської ГЕС громади

Керована авіабомба влучила в медзаклад у прифронтовому місті

За добу окупанти завдали 97 ударів по території Запорізької області – наслідки влучань задокументували правоохоронці

В обласному центрі відкрили ще один заклад розміщення ВПО

СБУ повідомила про підозру черговій зрадниці, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим у Кам’янка-Дніпровському районі

Юрій Малашко: “Дієві заходи, аби мінімізувати задуху біоресурсів мають бути вжиті негайно”

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 09.06.2023

471 доба повномасштабного вторгнення в Запорізьку область

Увага! Планові підривні роботи!

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 09.06.2023, 471