Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Питання територій обласна влада вирішує на місцях

14 квітня 2011 - 11:57

Питання територій обласна влада вирішує на місцях

Обласна державна адміністрація практикує регулярні робочі поїздки керівництва на території, щоб на місці розібратися з найбільш злободенними проблемами, шукати шляхи їх розв’язання разом з місцевим керівництвом та громадою. Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Лариса Мефьодова працює над вирішенням питань м. Бердянськ.

У рамках робочої поїздки Лариса Мефьодова  зустрінеться з Бердянським міським головою Олексієм Бакаєм та проведе нараду з питання водозабезпечення курортного міста питною водою. Також напередодні всеукраїнського суботника, який заплановано на 16 квітня, заступник голови облдержадміністрації відвідає с. Луначарське, де ознайомиться з підготовчою роботою до толоки.

Крім того, графік поїздки передбачає проведення особистого прийому громадян представником обласної виконавчої влади.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Які є реальні потреби бізнесу в роботі з ветеранами: підприємців запрошують долучитися до опитування

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.04.2026 Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 711 ударів по 35 населених пунктах Запорізької області

«Незламним людям нескореної країни»: у Запоріжжі 20 волонтерів отримали знаки народної пошани

Маршрут, який обираєш сам: у Запорізькій області триває обласний етап учнівських змагань «Пліч-о-пліч»

«Карпатський виклик»: запорізьких ветеранів запрошують взяти участь у всеукраїнських змаганнях

Як триває підготовка до забезпечення безперебійної роботи медичних закладів до наступної зими за підтримки Європейського Союзу

Ранок під вибухами: наслідки ворожої атаки на Запоріжжя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 592 удари по 43 населених пунктах Запорізької області

Центри життєстійкості: «Бути сильним – вміти звернутися по допомогу»

Посилені заходи безпеки: як у Запорізькій області пройдуть поминальні дні