Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров: "Не зупинюсь не перед чим. Якщо потрібно звернусь до Президента"

19 квітня 2011 - 16:44

Борис Петров: «За чистоту на узбіччях питатиму жорстко»

Свою позицію щодо якості прибирання територій області та чистоти на узбіччях вздовж траси  державного значення голова обласної державної адміністрації Борис Петров висловив сьогодні під час прес-конференції.

- У нас є низка проблемних питань з прибирання територій, - зауважив Борис Петров. – Зокрема, дороги до обласного центру, траси державного значення  дуже засмічені. І це не може не викликати обурення. Тож у мене виникли питання та зауваження до дорожніх служб, до голів райдержадміністрацій з цього приводу. Чому прибирання територій проводиться не належним чином? Якщо до 1 травня ситуація не зміниться, до  керівництва територій будуть жорсткі запитання. 

Разом з тим очільник поінформував журналістів про своє звернення до обласної СЕС із проханням, аби вони не соромилися притягувати до відповідальності перших керівників територій, які допускають несанкціоновані сміттєзвалища  в населених пунктах, на автошляхах.

Нагадаємо, 16 квітня в області пройшли численні суботники та акції по збереженню чистоти довкілля. До них долучився також і голова обласної державної адміністрації. Борис Петров, разом із учасниками танцювального проекту «Майданс» та іншими волонтерами прибирав  сміття на острові Хортиця. Акції з благоустрою  територій в області тривають.

 

Оксана Горобцова, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Захист лікарень: у Запорізькій області продовжують встановлювати бронеплівку

«Ветеранське коло»: запорізьких ветеранів запрошують до участі в безоплатній програмі

Програма BLOOM: жителів Запорізької області запрошують до участі

Повернути рух та надію: як у Запоріжжі допомагають цивільним, які постраждали від ворожих атак

Два тижні в гармонії з собою: запорізькі діти повернулися з відпочинку в Карпатах

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 30.06.2026

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.06.2026

«Армія FM» розширює мовлення на Запоріжжі: де можна слухати військове радіо

Упродовж доби окупанти завдали 975 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

Російські безпілотники атакували цивільний транспорт у Запоріжжі: є загиблі та поранені

З початку року на водних об’єктах Запорізької області загинули 4 людини

Чи загрожує Запоріжжю холера: епідеміологи розповіли про літній моніторинг інфекцій