Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Козаки святкуватимуть «Великдень на Хортиці»

22 квітня 2011 - 15:24

Козаки святкуватимуть «Великдень на Хортиці»

Фестиваль бойових мистецтв «Великдень на Хортиці», організований Запорізькою обласною федерацією козацького бойового мистецтва «Спас» за підтримки управління культури і туризму облдержадміністрації, запланований на 24 квітня, розпочнеться святковою службою.

Захід, що проходитиме  на  «Козацькому колі» біля  музею історії запорозького козацтва у святковий день, триватиме з 9.00  до пізнього вечора.  У програмі -  виступи шкіл  бойових мистецтв, козацькі розваги та випробування, бій «Лава на лаву».

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Безкоштовна психологічна підтримка для ветеранів, військових та їхніх сімей: як отримати?

Об’єкти Запорізької області позначатимутьь міжнародним символом захисту культурних цінностей «Блакитний щит»

Від паяння до штучного інтелекту: у Запоріжжі завершилося навчання у літній школі «STEM: Інженерія» для старшокласників

Шлях від 17 до 1500 пацієнтів на місяць: як працює релокована Приморська центральна районна лікарня

Мобільна молодіжна робота в громадах: стартував грантовий конкурс для молодіжних громадських організацій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.08.2026

Завдяки всім рішенням від минулої осені ми змогли зимою та весною цього року перейти до значно більш технологічної оборони – звернення Президента

Загалом упродовж доби окупанти завдали 971 удар по 42 населених пунктах Запорізької області

Добровільні внески, підтвердження стажу та майбутня пенсія: що потрібно знати про пенсійне забезпечення

«Мій Пиріг Незалежності»: запоріжців запрошують поділитися родинними рецептами та їхніми історіями

47 тисяч заживлених споживачів за тиждень: як запорізькі енергетики долають наслідки ворожих атак

Від відновлення пошкоджених будинків до підтримки родин: у Вільнянську визначили проблеми, які потребують першочергового вирішення