Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Пам'ять про чорнобильську катастрофу – це профілактика техногенної небезпеки

26 квітня 2011 - 09:21

Пам'ять про чорнобильську катастрофу – це  профілактика техногенної небезпеки

У дні вшанування пам’яті  жертв чорнобильської трагедії з нагоди її 25-ої річниці 20 жителів нашої області - доблесних ліквідаторів проходять лікування за бюджетні кошти у відділення профпатології Запорізької обласної клінічної лікарні. У трудовому колективі обллікарні сьогодні трудяться ще 9 таких героїчних людей.

Напередодні визначної дати  в актовій залі  обласної  лікарні героїв вітав  трудовий колектив  медиків, а також представники  влади.

Учасники заходу пригадали, який  визначний внесок зробив медичний колектив обласної лікарні  і особисто його працівники у справу ліквідації тяжких наслідків техногенної катастрофи, безпосередньо  працюючи у зоні ураження радіацією. Крім того, у самій лікарні   був організований пункт дезактивації населення. У травні 1986 року тут надали допомогу майже 4 тисячам людей з територій, потерпілих від радіації. Рівень зовнішнього випромінювання у них перевищував норму у 50  разів.

Щирі слова подяки і пошани від голови облдержадміністрації Бориса Петрова  героям-ліквідаторам передав його заступник Микола Ярмощук.

- Ми перед вами у неоплатному боргу, - звернувся до учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС  посадовець. – Ціню власного здоров’я і життя ви рятували населення від  страшної біди.

Заступник голови ОДА доповів присутнім про результати  виїзного засідання колегії облдержадміністрації, яке нещодавно  відбулося безпосередньо на Запорізькій АЕС, присвячене питанням техногенної безпеки. Він запевнив учасників заходу, що регіональна влада докладає всіх зусиль, щоб у Запорізькому краї атом був дійсно мирним і безпечним. Посадовець зазначив, що  пам'ять  про чорнобильську  катастрофу  є дієвою профілактикою   техногенної небезпеки.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Запоріжжя повертає титул гандбольної столиці України: у місті пройшов турнір на Кубок голови Запорізької ОДА

Жовтневий дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»

Нічний удар по Запоріжжю: ворог продовжує вбивати мирних людей та руйнувати будинки

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 30.10.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 744 удари по 18 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1344-го дня війни

У Запоріжжі відбувся ярмарок вакансій для ВПО

«Евакуація кожної людини – це щоденний подвиг тих людей, які її проводять»: поліцейські – про допомогу жителям прифронтових територій

Тепло, світло і безпека: запорізькі заклади освіти готові до зими та можливих блекаутів

Впродовж доби окупанти завдали 627 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.10.2025

Сучасний, енергоефективний, безбар’єрний: реконструкція травматологічного корпусу міської лікарні екстреної та швидкої допомоги – на фінішній прямій