Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Керівники автотранспортних підприємств мають бути більш вимогливими до водіїв

6 травня 2011 - 08:30

Керівники автотранспортних підприємств мають бути більш вимогливими до водіїв

За інформацією головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації з початку року здійснено ряд перевірок автоперевізників, які працюють на приміських маршрутах.

На території регіону організована робота 250 приміських маршрутів, які обслуговують 63 автопідприємства різної форми власності.

Протягом першого кварталу внутрішніми обласними приміськими маршрутами скористалося 130,3 тис. пасажирів, що на 15% більше, аніж за аналогічний період 2010 року.

Разом з тим, за даними органів ДАІ, протягом січня – березня зафіксовано два випадки ДТП, які сталися з вини водіїв автобусів. Крім того, були ще чотири випадки, коли водії керували пасажирським транспортом у нетверезому стані.

Тож начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Євген Семечаєвський підкреслює необхідність керівникам автотранспортних підприємств бути більш вимогливими до найманих водіїв, які відповідають за життя  пасажирів. Особливо це актуально під час травневих свят.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Від Львова до Франції: як запорізькі спортсмени підкорюють спортивні п’єдестали

Міни серед полів та у дворах: пильність збереже життя

Грантові програми для бізнесу: поєднання місцевих можливостей і міжнародної допомоги

Стартувала реєстрація на ХІІ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку: запоріжців запрошують до участі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 868 ударів по 51 населеному пункту Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1528-го дня війни

Ворог вдарив біля автобуса із запорізькими дітьми

Медалі у скарбничку Запорізького краю: потужні виступи спортсменів на чемпіонатах України

Українська – щодня: Мінкульт зібрав курси для тих, хто хоче говорити державною мовою впевнено

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.05.2026

Впродовж доби окупанти завдали 839 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області.