Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Завдання освіти - виховання особистості

10 травня 2011 - 09:50

Завдання освіти - виховання особистості

Понад 60 експертів з усіх регіонів України, а також із Росії, Білорусі і Молдови зібрались у Запоріжжі на міжнародний форум «Особистість в освітньому просторі», де розглянуто один із головних пріоритетів сучасного виховного процесу – виховання без насилля.

 Захід, організований Запорізькою обласною академією післядипломної педагогічної освіти за підтримки управління освіти і науки облдержадміністрації та обласної ради, здобув високе визнання і належну оцінку Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, Петровської академії наук і мистецтв (Санкт-Петербург), Університету менеджменту та освіти НАПН Україні. На форумі обговорювалися актуальні проблеми освіти і виховання дітей, починаючи від якості освіти як складової розвитку особистості, її європейської моделі, до інновацій в оцінюванні досягнень учнів з предмету «Фізична культура » і феномена безпритульності.

 У рамках форуму чільне місце було відведено темі «Виховання без насилля». Під час засідання за круглим столом фахівці зійшлися на думці про необхідність об'єднання зусиль різних державних і громадських організацій при здійсненні цивільного контролю у справі захисту інтересів дітей.

Також учасники форуму відмітили надзвичайну важливість широкого інформування громадськості про всі види насилля над дітьми, як фізичного, так і морального, щоб гласністю викорінити це ганебне явище.

- Проблеми освіти і виховання, до вирішення яких долучилися учасники форуму, потребують належної уваги всього суспільства, - коментує подію заступник голови облдержадміністрації Микола Ярмощук. – І обласна виконавча влада не залишається осторонь цього процесу. Своє головне завдання ми вбачаємо, насамперед, в організації належних умов навчання, опанування знань для дітей і молоді. Рівний доступ до високоякісної дошкільної та шкільної освіти сьогодні забезпечений як жителям міст, так і сільської місцевості на всій території області. Разом з тим, на черзі денній залишається завдання з подолання дитячої бездоглядності, профілактики насилля, вирішення ряду інших нагальних проблем у цій царині. Відтак, тільки спільними зусиллями – влади і громади - ми здобудемо потрібний результат: виховаємо наших дітей особистостями, якими пишатиметься держава.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Юрій Малашко на прямому зв’язку з громадянами

Спожиті комунальні послуги мають оплачуватись своєчасно

єВідновлення: співвласники зруйнованого житла можуть подати заяву в Дії та отримати компенсацію

Електронні сервіси ПФУ: зручний спосіб отримання послуг

Документи для призначення грошової виплати до Дня Незалежності можна подати до 10 грудня: Уряд подовжив термін для тих, хто захищає Батьківщину

29 листопада відбудеться телефонна гаряча лінія з головою ЗОВА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 29.11.2023, 644 доба

Минулої доби військовослужбовці рф завдали 153 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 643-го дня війни

В Україні триває реалізація всеукраїнської кампанії ментального здоров’я