Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Сьогодні на брифінгу в прес-центрі облдержадміністрації начальник управління науки та освіти облдержадміністрації Олена Ульянова розповіла журналістам про підготовку шкіл до нового навчального року

17 серпня 2004 - 14:00

Начальник управління науки та освіти облдержадміністрації Олена УльяноваПершого вересня за парти 682 навчальних закладів сяде понад 232 тисячі учнів. На жаль, мережа шкіл зменшиться. В новому навчальному році продовжиться акція „Комп’ютерний клас – кожній школі”. Комп’ютерними комплексами до 1 вересня буде обладнано 262 школи.

О. Ульянова запевнила, що наступної зими в школах буде тепло. Це питання на особливому контролі місцевих управлінь науки та освіти.

Увага Уряду і обласної виконавчої влади звернена до проблем сільських шкіл, які постраждали внаслідок травневої надзвичайної ситуації. Під патронатом Президента України проведена реконструкція Новобогданівської середньої школи. На цій школі роботи виконано з високою якістю та з застосуванням сучасних будівельних матеріалів.

Аналогічні роботи  ведуться в школі села Спаське Мелітопольського району за рахунок коштів облдержадміністрації. На її відновлення вже використано 1,7 млн. грн.. Хід робіт на контролі особисто голови облдержадміністрації Володимира Березовського.

У цьому році відбудеться перехід до 12-річного навчання. Підручниками будуть забезпечені всі учні.” Проблеми можуть виникнути лише у учнів 5-6-7 класів.” зауважила О. Ульянова. Підручники для них ще створюються.

Педагогічними кадрами школи укомплектовані на 99%. Не вистачає вчителів іноземних мов, інформатики.

Особлива увага буде звернута в новому навчальному році на не нову проблему – здоров’я наших дітей. Перший урок так і називатиметься „Життя – найвища цінність.”

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Юрій Малашко вітає з Днем міста жителів Мелітополя

У Запоріжжі нагородили переможців двох футбольних чемпіонатів

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 24.09.2023, 578 ДОБА

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

72 удари – ворог вів вогонь по 25 населених пунктах Запорізької області

Олексій Кулеба: “Деокупація та реінтеграція торкнуться всіх гілок влади”

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 23.09.2023, 577 доба

За минулу добу ворог здійснив 86 ударів по 27 населених пунктах – внаслідок артобстрілу загинула 82-річна жителька Оріхова

СБУ повідомила про підозру ватажку «особистої армії» гауляйтера захопленої окупантами частини Запоріжжя