Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В прес-центрі облдержадміністрації відбувся брифінг за участю виконуючого обов’язки заступника генерального директора державного підприємства „Запорізький регіональний державний центр стандартизації, метрології та сертифікації” Сергія Верепи

17 серпня 2004 - 14:30

Виконуючий обов’язки заступника генерального директора державного підприємства „Запорізький регіональний державний центр стандартизації, метрології та сертифікації” Сергій ВерепаДо популяризації головного державного конкурсу „100 кращих товарів України” закликав Сергій Верепа, виконуючий обов’язки заступника генерального директора державного підприємства „Запорізький регіональний державний центр стандартизації, метрології та сертифікації” на брифінгу в прес-центрі облдержадміністрації.

До 1 вересня підприємства різних форм власності можуть виставити на конкурс свою продукції.25 вже це зробили. В минулому році в конкурсі взяли участь 800 підприємств Як відомо, серед переможців були і запорізькі колективи, такі як фірма „Ольф”, „Укрграфіт.”

Цього року внесені зміни до умов конкурсу „100 кращих товарів України.” Його учасники розділені на три групи. До першої відносяться малі підприємства з чисельністю працюючих до 50 осіб. Далі – підприємства з чисельністю до 1000 працюючих.. І третя група – це понад 1000 працюючих. За участь в конкурсі підприємства відповідно вносять 3, 9 і 15 тис. грн. за кожен вид продукції. Це на державному рівні, а на регіональному – 500 грн.

Переможці, лауреати і фіналісти конкурсу, як зазначив С. Верепа, отримають 20% знижку на впровадження системи управління якістю відповідно міжнародним стандартам, безкоштовне проведення аудиту. Крім того надається 50% зниження на сертифікацію продукції.

В жовтні вже стануть відомі імена переможців регіонального, а в березні 2005 року - Всеукраїнського конкурсів.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Юрій Малашко вітає з Днем міста жителів Мелітополя

У Запоріжжі нагородили переможців двох футбольних чемпіонатів

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 24.09.2023, 578 ДОБА

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

72 удари – ворог вів вогонь по 25 населених пунктах Запорізької області

Олексій Кулеба: “Деокупація та реінтеграція торкнуться всіх гілок влади”

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 23.09.2023, 577 доба

За минулу добу ворог здійснив 86 ударів по 27 населених пунктах – внаслідок артобстрілу загинула 82-річна жителька Оріхова

СБУ повідомила про підозру ватажку «особистої армії» гауляйтера захопленої окупантами частини Запоріжжя