Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Про резонансні події - відверто

12 травня 2011 - 16:19

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Литвин провів брифінг для журналістів з приводу двох резонансних подій, які відбулися у регіоні

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Литвин провів брифінг для журналістів з приводу двох резонансних подій, які відбулися у регіоні: мітингу підприємців, який пройшов сьогодні на площі Фестивальній, та висловлення недовіри голові Запорізької райдержадміністрації Сергію Бойченку Запорізькою районною радою.

З приводу мітингу підприємців перший заступник голови ОДА Олексій Литвин відзначив, що це вже третє масштабне зібрання представників малого бізнесу у Запоріжжі. Як і раніше, причина акції протесту – остаточно неузгоджені питання у новому Податковому кодексі України.
- Кодекс - дуже складний і багатогранний документ. З одного боку, його положеннями забезпечується вихід з тіні крупних підприємств, з іншого - ускладнились деякі умови ведення малого бізнесу, це, зокрема, стосується підприємців, які торгують на ринках, - пояснив О. Литвин.
Посадовець зазначив, що обласна державна адміністрація підготувала і направила пропозиції до центральних органів влади, і багато з них були враховані. Однак і нині Податковий кодекс потребує доопрацювання та коригування.
- Для цих людей робота на ринку – це можливість прогодувати власну родину. Тож для них необхідно створити прості й зрозумілі умови праці, - наголосив перший заступник голови ОДА.
З приводу висловлення недовіри голові Запорізької райдержадміністрації Сергію Бойченку представник обласної виконавчої влади нагадав, що це вже четвертий випадок, коли райрада поводиться таким чином.
- Ми - офіційна структура і маємо спиратись на офіційну інформацію. Відомо, що у квітні відбулася перевірка КРУ місцевої представницької та виконавчої влади, у її ході виявлено певні порушення.  Наразі у районі працює комісія обласної державної адміністрації, яка має надати висновок 20 – 23 травня. Якщо порушення будуть підтверджені, запевняю, винуватці понесуть покарання, - заявив О. Литвин.


Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Франція продовжує підтримувати Україну, і я переконаний – світ має робити так само», – Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 596 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Упродовж доби окупанти завдали 679 ударів по 36 населеним пунктам Запорізької області

Підтримка запоріжців у дії: гаряча лінія із заступницею голови Запорізької ОДА Людмилою Бухаріною

Запорізька область готує план дій у відповідь на зміни клімату

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.02.2026

Міжнародний день рідної мови

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.02.2026

Державна підтримка та пільгові кредити: нові можливості для бізнесу в умовах енерговикликів

Знання, що рятують життя: понад 600 студентів опанують основи нацспротиву в Запоріжжі

Графік відключень в Запоріжжі: що змінилося