Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькому районі працює комісія облдержадміністрації

12 травня 2011 - 16:55

У Запорізькому районі працює комісія облдержадміністрації

Протягом останнього часу в Запорізькому районі  області склалася напружена ситуація, викликана протистоянням між представницькою та виконавчою гілками влади.

За результатами проведеної в квітні 2011 року перевірки контрольно-ревізійним управлінням в Запорізькій області було виявлено  порушення фінансової дисципліни, у тому числі в Запорізькій районній раді. З метою належного реагування на факти правопорушень розпорядженням голови ОДА від 05 травня 2011 року  створено комісію обласної державної адміністрації, яка здійснює комплексну перевірку Запорізької РДА.

Слід зазначити, що сесією районної ради в грудні 2010 року розглядалося питання про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2010 рік, де робота РДА, очолювана Сергієм Бойченком, була визнана задовільною.

До цього часу звернень або скарг на ім’я голови облдержадміністрації Бориса Петрова  щодо діяльності голови райадміністрації Сергія Бойченка не надходило.

За ініціативи голови райради Івана Гоменюка 11 травня 2011 року було скликано сесію, до порядку денного якої  повторно включено звіт про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2010 рік. У її ході висловлено недовіру голові РДА Сергію Бойченку. На сесію райради за ініціативи Івана Гоменюка не був допущений перший заступник голови Запорізької обласної ради Олександр Клепаков.

У документах, на які робилися посилання під час обговорення питання про висловлення недовіри голові РДА, не містилося конкретних фактів порушення головою РДА законодавства або не виконання ним своїх обов’язків. 

Рішення про висловлення недовіри голові РДА  оскаржується ним в суді як незаконне та безпідставне.

Голова облдержадміністрації Борис Петров має намір надати пропозиції Президенту України В.Ф.Януковичу, базуючись на висновках роботи комісії.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Межа публічності й приватності: у Києві відбудеться конференція для журналістів про захист персональних даних

Обʼєднані мелодією Гімну: як запорізькі митці відзначали День Соборності

Раннє відновлення та довгострокові рішення: Запорізька область продовжує співпрацювати з УВКБ ООН задля підтримки вимушених переселенців

Попри обстріли: запорізькі енергетики з початку тижня відновили електропостачання для понад 100 тисяч абонентів

У Запоріжжі встановили скульптуру «Козак-бандурист»

Попередження щодо погіршення погодних умов!

Єднаємося заради Перемоги

З Днем Соборності України!

За матеріалами СБУ засуджено 5 колаборантів, які працюють на державу-агресора

«Ми вижили – це головне»: Запоріжжя оговтується після вечірнього удару ворога

Єдність, що проростає памʼяттю: у Запоріжжі відзначили День Соборності України

Загалом упродовж доби окупанти завдали 726 ударів по 30 населених пунктах Запорізької області