Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров: «Ми маємо підтримати дружній зв'язок наших та львівських майдансерів»

16 травня 2011 - 08:59

Голова облдержадміністрації Борис Петров запрошує львівських майдансерів відвідати нашу область.

Як відомо, у рамках телевізійного проекту телеканалу «Інтер» «Майданс» відбулися змагання між різними містами України. У ході півфіналу між запорізькою та львівською командами склалися особливо теплі та дружні стосунки, а хореографи обох команд  - Денис Стульников та Євген Кулаковський – близькі друзі.

Під час півфіналу, незважаючи на те, що команди були суперниками, молоді люди підтримували та вболівали одне  за іншого. А під час оголошення результатів львів’яни щиро раділи успіху запоріжців  та  вітали наших  майдансерів.

Голова облдержадміністрації Борис Петров вирішив підтримати дружні взаємини двох команд та запросити львівських майдансерів  до Запоріжжя напередодні Дня Конституції України та Дня молоді. За участю гостей планується організувати комплекс святкових  заходів,  а також влаштувати для них екскурсію по регіону.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Про імплементацію безбар’єрного простору

Грошовий сертифікат та слова подяки: у Запоріжжі привітали переможця Дефлімпійських ігор

Мінрозвитку, громади та ОВА підписали Меморандум щодо впровадження нових правил розрахунку вартості робіт під час відбудови

З 11 грудня українці можуть купувати продукти за кошти програм «Зимова підтримка» та «Національний кешбек»

У Запоріжжі відкрили меморіальну табличку полеглому Захиснику та лікарю Артуру Пономарю

Українці, які постраждали від збройної агресії рф, можуть подати заяву про репарації

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 470 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1386-го дня війни

У Запоріжжі відбулась регіональна правозахисна конференція

Житло для ВПО: у Запоріжжі завершують ремонти 31 квартири

Перше українське «золото» з тхеквондо на Всесвітній літній Універсіаді: керівництво області привітало запорізького спортсмена з перемогою