Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Сьогодні в прес-центрі облдержадміністрації відбувся брифінг з першим заступником голови облдержадміністрації Анатолієм Світлицьким

31 серпня 2004 - 14:00

Про роботу органів державної влади та органів місцевого самоврядування області з виконання Програми Кабінету Міністрів України по соціальному захисту населення розповів перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Світлицький на брифінгу в прес-центрі облдержадміністрації.

„Для успішного вирішення соціальних питань в області є всі економічні передумови,” - зазначив А. Світлицький. За підсумками першого півріччя маємо зріст виробництва понад 19%, що дозволило направити 10,5 млн. грн. замість 1,3 млн. грн. запланованих, на будівництво водогонів в Куйбишевом і Бердянську. А також 6 млн. грн. на розвиток газових мереж в сільській місцевості. Розпочато і будівництво мостових переходів через Дніпро.

З початку року в області створено понад 16 тисяч нових робочих місць, а це значить, що рівень безробіття в області на 0,4% зменшився. Нинішнього року планувалося підвищити заробітну плату на 12%, а на сьогодні вже маємо підвищення на 24,7%. Хоча, як зазначив А. Світлицький, не вдалося ще ліквідувати борги із заробітної плати. Щоправда намітилася позитивна тенденція. В серпні погашено 5 млн. грн. Область планує до першого грудня ліквідувати всю заборгованість. Занепокоєність викликають лише автотранспортні підприємства, з якими держава повинна розрахуватися за перевезення пільгових категорій населення.

Цього літа вдалося оздоровити понад 40% школярів всіх верств населення, що на 6% більше ніж торік. Четверть бюджетних коштів вкладено в розвиток таких галузей, як охорона здоров’я і освіта.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Юрій Малашко вітає з Днем міста жителів Мелітополя

У Запоріжжі нагородили переможців двох футбольних чемпіонатів

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 24.09.2023, 578 ДОБА

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

72 удари – ворог вів вогонь по 25 населених пунктах Запорізької області

Олексій Кулеба: “Деокупація та реінтеграція торкнуться всіх гілок влади”

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 23.09.2023, 577 доба

За минулу добу ворог здійснив 86 ударів по 27 населених пунктах – внаслідок артобстрілу загинула 82-річна жителька Оріхова

СБУ повідомила про підозру ватажку «особистої армії» гауляйтера захопленої окупантами частини Запоріжжя