Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович з робочою поїздкою побував у Запорізькій області

2 вересня 2004 - 10:50

Після прильоту до аеропорту Мелітополь Віктор Янукович разом з головою Запорізької облдержадміністрації Володимиром Березовським та іншими офіційними особами одразу направились до Новобогданівки Мелітопольського району. Високих гостей на подвір’ї біля оновленої, а по суті нової середньої школи чекали сотні школярів, їх батьки, вчителі.

Як відомо, у травні цього року під час пожежі на артилерійській базі ракет та боєприпасів під Новобогданівкою в результаті серії вибухів зазнала значних ушкоджень місцева школа. Невдовзі після НП тут побував Прем’єр-міністр В.Ф.Янукович, який запевнив людей, що Уряд зробить все можливе для відновлення ушкоджених об’єктів, зокрема школи. Сказано – зроблено. На відновлення школи за європейськими стандартами держава асигнувала 13 млн. гривень. Двоповерхова будівля стала мов лялечка – світлі гарно оздоблені класні кімнати, сучасний комп’ютерний клас, спортивна зала, замінені всі комунікації. Зведено нову їдальню, котельню.

Вітаючи з Днем знань присутніх, Віктор Федорович підкреслив, що без знань не буває держави, тому Уряд всіляко сприяє організації шкільного навчання, турбується про освітян. Прем’єр - міністр висловив щиру подяку всім причетним до високоякісної і швидкої реконструкції цієї школи. А ще відзначив, що біда об’єднала людей і якщо і надалі будемо разом, то подолаємо будь-яку кризу.

Під бурхливі оплески дітей і дорослих Віктор Федорович вручив директору школи Ганні Скороход ключі від новенького шкільного автобуса та символічний ключ від школи. Прем’єр - міністру доручили перерізати стрічку перед входом до оновленої школи.

В.Янукович уважно оглянув класні приміщення та новобудови комплексу, а також оновлений сільський дитячий садок і залишився задоволений роботою будівельників.

Під час спілкування з жителями села Прем’єр запевнив, що роботи з відновлення інших об’єктів будуть продовжені. Зокрема, обов’язково село буде газифіковано. Відповідні кошти вже виділено. „Все, що обіцяли, буде зроблено”, - заявив В.Янукович.

Наступна зупинка Прем’єр-міністра – у Мелітопольському державному педагогічному університеті, де відбулася змістовна зустріч з викладачами і студентами цього вузу, а також Таврійської аграрної академії. Відкриваючи її, Володимир Березовський відзначив безперечні успіхи на освітянській ниві держави. „Уряд України на чолі з Віктором Януковичем, - наголосив губернатор, - зробив освіту пріоритетним напрямом державної політики”.

У своєму виступі Прем’єр-міністр відзначив динамічний розвиток України – ріст ВВП склав 13,8 відсотки. Це найкращий показник не лише серед країн СНД, а й у всій Європі. Він сподівається, що і в ближчі роки збережеться такий динамізм. Мета Уряду – створити всі умови для працюючих, забезпечити належний соціальний захист незахищеним категоріям громадян.

В.Янукович, торкаючись місцевих проблем, повідомив, що спільно з регіональною владою відпрацьовуються програми подальшого розвитку мелітопольських вузів – педагогічного університету та аграрної академії.

Прем’єр-міністр тепло привітав студентів і викладачів з Днем знань.

Візит високого гостя продовжився у Бердянську, мешканці якого у цей день відзначали подвійне свято – День знань та пуск довгожданого водоводу, який забезпечить місто дніпровською питною водою. Віктор Янукович взяв участь у церемонії його введення в дію.

Що ця подія означає для бердянців, можна зрозуміти з історії цього довгобуду. Будівництво водогону розпочалося ще у 1986 році та на початковій стадії фактично припинилося. Увесь цей час мешканці вимушені були питну воду добувати всякими шляхами. Віднині, коли якісна вода прийшла у крани в домівках та на підприємствах (до речі, не лише Бердянська, а й всього півдня області), ця проблема закрита. Її вирішено завдяки зрушенню у фінансуванні цього будівництва ( на суму 7,5 млн. грн.) за безпосередньої підтримки прем’єр - міністра. Окрім цього, на урочистому відкритті водогону Віктор Янукович повідомив, що будівництво буде продовжено, щоб забезпечити і ті 20% території, яка ще не охоплена водопостачанням. Оплесками зустріли присутні ще одну ще одну надзвичайно важливу і приємну новину. Прем’єр - міністр сказав, що знайдено можливість не підвищувати тарифи на воду, як це передбачалося раніше.

У рамках програми перебування у Бердянську В.Ф.Янукович зустрівся з громадськістю міста, поспілкувався з мешканцями, які вітали його на вулиці, відповів на запитання журналістів.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 847-го дня війни

Підземна школа-фортеця: в Запоріжжі будують унікальний навчальний заклад

«Не буває прямого шляху, на ньому будуть як поразки, так і перемоги»: запорізькі олімпійці поділилися досвідом з юними спортсменами

Активна молодь навчатиметься відновленню країни на форумі «Державотворець»

На приватизаційні аукціони виставлені два підйомні крани козлові

«Україна для кожної дитини» – онлайн-платформа для усиновлення

Мінекономіки закликає підприємців приєднуватися до політики «Зроблено в Україні»

Мешканці прифронтових областей отримають ваучери для ремонту пошкодженого обстрілами житла

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 379 разів ударили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 846-го дня війни

У Запоріжжі поліцейські затримали ділка, який допомагав чоловікам призовного віку уникнути мобілізації