Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

З нагоди Дня підприємця відбулося засідання координаційної ради при голові облдержадміністрації з питань розвитку підприємництва

2 вересня 2004 - 12:55

Голова облдержадміністрації Володимир Березовський вручив Почесні грамоти кращим підприємцям області. Відзначені були і сумлінні платники податків.

„Підтримка і розвиток сфери малого і середнього бізнесу є одним із пріоритетних напрямків роботи обласної виконавчої влади.” - зазначив Володимир Березовський.

Згідно з комплексною програмою розвитку підприємництва на початок 2004 року в області функціонувало 10,7 тисяч малих підприємств. Лише за минулий рік ними вироблено продукції і надано послуг на суму майже 1252 млн. грн. Це 5,2% загального обсягу виробництва по області. В 2003 році в сфері малого підприємництва створено майже 19 тисяч робочих місць.

Більш ефективному виконанню програми сприяло виділення коштів на фінансування передбачених програмою заходів за рахунок обласного і місцевих бюджетів, коштів Регіонального фонду підтримки підприємництва.

До 2002 року із місцевих бюджетів коштів на підтримку малого бізнесу взагалі не виділялось. В 2002 році територіальні програми профінансували лише два райони в обсязі 64 тис. грн.. А в 2004 році вже 17 районів в свої бюджети заклали на розвиток підприємництва 361,3 тис. грн..

Нині з Регіональним фондом підтримки підприємництва активно співробітничають Приазовська, Приморська, Михайлівська, Веселівська райдержадміністрації.

Активно підтримує малий бізнес, нехай і мікро кредитами, місцевий фонд „Надія України”.

Але, на жаль, є ще і не вирішені проблеми, такі, як збереження і удосконалення механізмів спрощеного оподаткування, обліку і звітності суб’єктів господарювання та інші.

Серед 27 регіонів України в рейтингу серед підприємств малого і середнього бізнесу Запорізька область з 9 місця у 2001 році перейшла у 2002 на 11 місце. Це обумовлено невисокими показниками розвитку інфраструктури підтримки малого підприємництва, а саме слабким розвитком мережі навчально-ділових центрів, бізнес-центрів і бізнес-інкубаторів.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему

Моніторинг внутрішньообласних автобусних маршрутів: виявлено порушень на 100 тисяч гривень

«Україна – це Дім» – нова онлайн-платформа для ВПО та українських шукачів притулку за кордоном