Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Відбулося чергове засідання робочої групи з контролю за виконанням плану дій щодо ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області

3 вересня 2004 - 15:02

Перед членами групи, очолюваної першим заступником голови облдержадміністрації Анатолієм Світлицьким, звітували представники Орджонікідзевської, Ленінської, Заводської, Шевченківської районних адміністрацій Запоріжжя та ВАТ „Запорізький територіальний паливний концерн”.

Ситуація із заборгованістю  на сьогодні залишається складною. Трудівники області недоотримали 40,2 млн. грн. „Обласну виконавчу владу це турбує найбільше,” - зазначив А. Світлицький.

За липень підприємствам Ленінського району вдалося зменшити борг майже на 20 %, а підприємствам Заводського району лише на 0,2 %. Це при тому, що з початку року в Заводському районі заборгованість в 1,5 рази вища ніж в Ленінському.

В понеділок,6 вересня, представники Заводської районної адміністрації разом з податківцями і підприємствами-боржниками розроблять заходи погашення заборгованості з усіх видів платежів.

Питома вага заборгованості підприємств Орджонікідзевського району в загальній сумі боргу по області складає 6,8 %. У серпні вона зменшилась на 2,2 %.

В Шевченківському районі лише цього року утворили заборгованість 6 підприємств у сумі 105,6 тисяч грн. За липень шевченківцям вдалося зменшити борг на 18,6 %.

Керівництво паливного концерну представили графік погашення заборгованості.

Останній термін погашення заборгованості, визначений Указом Президента, 1 грудня 2004 року.

 

Прес-служба облдержадміністрації          

Читайте також

Як отримати статус особи з інвалідністю внаслідок війни онлайн

У Запоріжжі пропонують в оренду нежитлові приміщення державної власності

Наближається пожежонебезпечний період: рятувальники закликають до пильності

Мінекономіки України запустило чат-бот для інвесторів індустріальних парків

Мінекономіки презентувало підприємцям платформу «Пульс» для оцінювання держпослуг онлайн

«Ми хочемо переконатися, що світ знає, що Хобокен з Україною», – мер Равіндер Сінгх Бхалла

У Запоріжжі скасували закупівлю за підсумками моніторингу Держаудитслужби

«Ми хочемо переконатися, що світ знає, що Хобокен з Україною», – мер Равіндер Сінгх Бхалла

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 519 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Цифрова система для інвестицій: у Запоріжжі понад 70 фахівців місцевого самоврядування поглибили свої знання про платформу DREAM

В Запорізькій області реформують психоневрологічні інтернатні установи соціального захисту населення