Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Підвищення зовнішньоекономічної активності потребує зручних умов проходження митних процедур

20 травня 2011 - 08:49

Підвищення зовнішньоекономічної активності потребує зручних умов  проходження митних процедур

Цього року спостерігається 30-відсоткове зростання зовнішньоекономічної активності підприємств Запорізької області і відповідно обігу товарів, що проходять митний контроль. На думку спеціалістів, до кінця поточного року ці показники  зрівняються з тими, що були досягнуті у  докризовий 2008 рік.

Підвищення зовнішньоекономічної активності потребує зручних умов  проходження митних процедур. Саме тому обласна влада ініціювала створення у Запоріжжі двох митних терміналів на базі ВАТ «Дніпроспецсталь» та  ЗАТ «ЗАЗ», які мають працювати за системою «єдиного вікна».

Проте у ході реалізації цієї ініціативи виникли певні проблеми. З облаштуванням перед митним терміналом ЗАТ «ЗАЗ»  майданчика для тимчасової зупинки транспорту  не погоджуються  КП «Запорізькі теплові мережі» та КП «Запорізький міськводоканал». Комунальні підприємства мотивують свою позицію тим, що під цим майданчиком проходять магістральні трубопроводи.

- Легше за все сказати: «Не можна!».  Я вважаю, що сучасні технології дозволяють вирішити будь-яку проблему. Було б лише бажання, - звернувся під час спеціальної  робочої наради до представників комунальних служб міста заступник голови ОДА Петро Гончарук.

За підсумками обговорення вирішено звернутися до міської влади Запоріжжя з проханням все ж знайти можливість вирішення цього проблемного питання, при цьому не завдаючи шкоди  комунальникам.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Вони повернулися до ліцею назавжди»: у Запоріжжі відкрили меморіальні дошки загиблим випускникам

Служба безпеки України: що робити, якщо вас або ваших близьких російські спецслужби шантажують родичами, які залишилися на ТОТ

Запорізькі освітяни – серед переможців міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2026»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.05.2026

Упродовж доби окупанти завдали 813 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

«Україна завжди була квітуча, красива, вишивана», – запорізькі вишивальниці про свою творчість

Державний пакет акцій АТ «ЗАлК» – на приватизаційному аукціоні із зниженням ціни навпіл. Торги призначені на 28 травня 2026 року

«Стежки додому вишиваємо разом»: як у Транзитному центрі відзначили День вишиванки

У Запоріжжі на Хортиці відбувся велозабіг до Всесвітнього дня вишиванки

СБУ та Нацполіція перекрили черговий канал незаконного збуту засобів ураження

Робота, стажування і гранти: у Запоріжжі пояснили, які програми підтримують людей та бізнес

Стрічки-вишиванки на честь Героїв: у Запоріжжі вшанувала пам’ять полеглих Захисників та Захисниць України