Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Для інвалідів зроблять доступним запорізький пляж

20 травня 2011 - 09:54

В обласній державної адміністрації відбулося засідання обласного комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, яке провів начальник управління містобудування та архітектури ОДА Юрій Лукашев.

Учасники заходу обговорили хід виконання в області Плану заходів щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення на період  2011 – 2015 років.

Про поточну роботу у цьому напрямку присутніх поінформував начальник управління містобудування та архітектури ОДА Юрій Лукашев.

Зокрема, посадовець повідомив, що в області триває робота з пристосування існуючих об’єктів житлово-комунального та громадського призначення, транспортної інфраструктури, вулично-дорожньої мережі відповідно до потреб людей з обмеженими можливостями. Разом з тим, Ю. Лукашев звернув увагу присутніх на ряд першочергових заходів, які необхідно реалізувати найближчим часом.

 Насамперед треба провести моніторинг житлових будівель, де проживають інваліди, а також об’єктів громадського призначення, які до цих пір  не обладнані засобами безперешкодного доступу. Серед основних завдань – приведення у відповідність до будівельних норм придомових бордюрів та тротуарів, особливу увагу треба звернути на місця наземних переходів. Важливо продовжити роботу з оснащення світлофорів звуковими сигналами.

Члени комітету одностайно підкреслили важливість визначених напрямків роботи. Разом з тим, звернулись до посадовця з проханням:  напередодні літа обладнати хоча б один пляж у Запоріжжі засобами доступу для інвалідів. Для цього необхідно установити на пляжі спеціальну доріжку, біо-туалет та пристосовану роздягальню. Начальник управління містобудування та архітектури ОДА пообіцяв, що буде зроблено все можливе для того, щоб люди з обмеженими можливостями змогли відпочивати на центральному пляжі Запоріжжя вже цього літа.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Розподілена генерація, резерви, Пункти незламності, підготовлені служби – це основа виживання громад», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Комунікаційна кампанія «Зміцнені»: реабілітація – це коли можеш отримати фахову допомогу та повернути активне й самостійне життя

Пенсійні та страхові виплати: доступні способи ідентифікації

Зупинимо торгівлю людьми: інформаційна кампанія Нацполіції та фонду International Justice Mission

Здоровий спосіб життя: інформаційна кампанія від МОЗ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 31.01.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1019 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

Оперативність та якість: за допомогою нової спецтехніки у Вільнянській громаді виконують ремонти на мережах водопостачання

Податкові канікули для запорізького бізнесу: питання та відповіді

Покоління, що творить майбутнє: запорізьке студентство приєдналося до другого Національного форуму талановитої молоді

Відновлення електропостачання у Запорізькій області: як уникнути різких стрибків напруги

До 1,5 млн грн на розвиток бізнесу ветеранів і ветеранок: стартував новий грантовий конкурс «Варто: 4 роки підтримки»