Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У м. Запоріжжі 6-7 вересня 2004 року перебувала група священиків різних релігійних конфесій: мусульмани, буддисти, іудеї, римо- та греко-католики, православні декількох напрямів у рамках проведення Всеукраїнської акції “Хід Примирення”

7 вересня 2004 - 16:08

Ці заходи з благословення керівників зазначених церков організовано та профінансовано київською групою компаній “Родовід” під керівництвом автора руху свідомості “Родовід” Ігоря Дідковського.

В заході брав участь заступник начальника відділу у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації Олександр Клемешин.

Учасники руху під гаслом “Через 300 Храмів до України-Храму” за 19 днів проїхали із Західної України через Львів, Тернопіль, Рівне, Житомир, Чернігів, Полтаву, Харків, Дніпропетровськ та Донецьк до Запоріжжя. Далі їх шлях лежить через Крим, Миколаїв, Одесу, Умань та Черкаси до Києва, де восени  цього року буде закладено Центр Духовного Миру. Учасники заходу  виконують функцію народних дипломатів і намагаються показати народу України, що представники різних конфесій можуть жити у мирі та злагоді. У Запоріжжі вони побували у новозбудованому храмі Бога Отця Милосердного Римсько-Католицької Церкви, провели зустріч із прихожанами Свято-Миколаївського Храму Української Автокефальної Православної Церкви, де в цей час на екскурсії були присутні старшокласники Запорізького січового колегіуму, розповили про цілі та задачі цього заходу, побажали усім присутнім здоров’я та терплячого відношення один до одного та представників інших конфесій, оскільки тільки у цьому вони бачать майбутнє України.

 

Інформація надана

Управлінням у справах преси та

інформації облдержадміністрації 

Читайте також

Юрій Малашко вітає з Днем міста жителів Мелітополя

У Запоріжжі нагородили переможців двох футбольних чемпіонатів

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 24.09.2023, 578 ДОБА

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

72 удари – ворог вів вогонь по 25 населених пунктах Запорізької області

Олексій Кулеба: “Деокупація та реінтеграція торкнуться всіх гілок влади”

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 23.09.2023, 577 доба

За минулу добу ворог здійснив 86 ударів по 27 населених пунктах – внаслідок артобстрілу загинула 82-річна жителька Оріхова

СБУ повідомила про підозру ватажку «особистої армії» гауляйтера захопленої окупантами частини Запоріжжя