"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Начальник управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Микола Мальований на черговому брифінгу у прес-центрі облдержадміністрації повідомив, що суспільно-політична ситуація в області залишається стабільною та прогнозованою

14 вересня 2004 - 14:30

Стабільність суспільно-політичної ситуації є результатом цілеспрямованих та погоджених дій облдержадміністрації та обласної ради, злагодженої роботи з Урядом. Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування області активно використовують різноманітні форми і методи роботи з громадськістю: „круглі столи”, ради політичних партій і громадських організацій, координаційні ради з питань козацтва та політики, соціологічні дослідження.

М. Мальований повідомив, що нині у регіоні діють осередки 89 політичних партій та 497 громадських організацій. Завдяки цілеспрямованій діяльності органів виконавчої влади в області створено сприятливі умови для їх діяльності. Облдержадміністрація приділяє значну увагу налагодженню конструктивної взаємодії з місцевими осередками політичних партій та громадських організацій щодо забезпечення стабільної суспільно-політичної ситуації в регіоні. Це особливо важливо під час нинішньої виборчої кампанії.

Розкриваючи тему „Стабільність та послідовність державної політики – найважливіша умова демократичного розвитку України”, М.Мальований зупинився на важливій ролі обласної координаційної ради партійних та громадських організацій, створеної за ініціативою самих партійців. На її засіданнях, за участю керівників області, обговорюються найактуальніші соціально-політичні проблеми регіону. Виконуючи Указ Президента України про удосконалення роботи з громадськістю, ближчим часом буде створено також обласну координаційну раду по роботі з громадськістю при голові облдержадміністрації.

Спокій і злагода, дружна і організована праця приносять добрі наслідки. Запорізька область, займаючи дев’яте місце в Україні за чисельністю населення, входить до першої трійки регіонів за виробництвом промислової продукції на душу населення, за рівнем заробітної плати. Доповідач висловив упевненість, що і надалі, не зважаючи на гостроту передвиборчих перегонів, у нашому регіоні збережуться соціальна злагода та ефективна участь громадян у процесах державотворення. Ці важливі питання перебувають на постійному контролі облдержадміністрації.

М. Мальований відповів на численні запитання журналістів.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»