Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

55 запорізьких проектів «зелених інвестицій» проходять перевірку в Києві

27 травня 2011 - 15:54

Начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Євген Семечаєвський провів селекторну нараду з територіями з питання підготовки проектів «зелених інвестицій»

Начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Євген Семечаєвський провів селекторну нараду з представниками територій з питання підготовки проектів «зелених інвестицій».

Як повідомив посадовець, на початку тижня до Державного агентства екологічних інвестицій України головним управлінням промисловості та розвитку інфраструктури  ОДА  направлено 55 проектів цільових (екологічних) інвестицій, спрямованих на утеплення будинків, заміну вікон, дверей та ремонти дахів.

Комісія вже перевірила частину з них і має ряд зауважень. Серед найбільш поширених помилок – російськомовний текст проектно-кошторисної документації, невідповідність форм заяв, висновків,  кошторису, неповний перелік необхідних робіт та просто графічні помилки.

- Виправити зазначені помилки цілком реально у найкоротші терміни. Тож найближчим часом  ми підготуємо для вас їх перелік та направимо на місця. Перевірте ретельно свої проекти, виправте помилки і направляйте знову, - звернувся до учасників наради Є. Семечаєвський.

На запитання, що буде, якщо вони не встигнуть вчасно надати виправлений варіант проекту, посадовець запевнив, що робота не буде марною – всі проекти залишаться і будуть надані на розгляд комісії наступного року.

У ході наради начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА виділив кілька територій,  які досі не надали жодного проекту – це місто Енергодар, а також Кам’янсько-Дніпровський, Оріхівський, Розівський, Якимівський райони.

- Ці проекти – реальна можливість отримати фінансування на утеплення приміщень шкіл, дитячих садків, лікарень, місць, де навчаються ваші діти, лікуються близькі. Ваша пасивність у цьому питанні незрозуміла. Сподіваюсь, вже найближчим часом ви переглянете свою позицію і почнете готувати проекти вже на наступний рік, - резюмував Євген Семечаєвський.

 

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Ілімдар Ходжаметов: «Кримські татари понад усе прагнуть наблизити перемогу і повернутися в Крим»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

76-річна жителька загинула від ворожого снаряду у тимчасово окупованому селі Нове Пологівського району. 53-річний чоловік отримав поранення внаслідок артудару по прифронтовому Оріхову

Євген Мироненко обговорив з сімейними лікарями проблеми в наданні ментальної допомоги

За підтримки Мінреінтеграції стартувала інформаційна кампанія «Листи до вільного Криму»

У Запоріжжі відбудеться Ярмарок вакансій для ВПО

Західні партнери допоможуть облаштувати житло для переселенців у Запоріжжі

“Наше завдання - стабільний розвиток усіх територій регіону”: в обласному центрі відбувся Форум відновлення

10 років окупації Криму: історія боротьби за півострів

Через комунікаційну складову платформи “Зроблено в Україні” бізнес зможе дати зворотній зв’язок Уряду щодо діяльності державних інституцій, - Юлія Свириденко

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

259 ударів по 11 населених пунктах завдали окупанти протягом доби