Новини

Голова облдержадміністрації Володимир Березовський взяв участь в урочистому відкритті водогону у смт. Куйбишевому

15 вересня 2004 - 11:46

Голова облдержадміністрації Володимир Березовський 14 вересня взяв участь в урочистому відкритті водогону у смт. Куйбишевому. Для мешканців селища це подія історичного масштабу, бо чекали вони її кілька десятиліть. А реалізувалася мрія всього за півроку. Весь обсяг робіт – прокладення 10 км магістрального водогону з належними комунікаціями – виконано у рекордний, вдічі менший нормативного, термін. Будівельники (генпідрядники „Придніпровська залізниця” і ПП „Будтрансгаз”) запевняють, що швидкість не піде на шкоду якості, і пояснюють ударні темпи тим, що вчасно надходило фінансування, необхідні матеріали та обладнання. Обійшовся водогін у 7,3 млн. грн., з яких 2,5 млн. грн. виділено з резервного фонду Кабміну, 4,5 млн. грн. склали інвестиції „Укрзалізниці”, 300 тис. грн.- кошти обласного бюджету. Введення водогону вирішило проблему постачання якісної питної води для 5,3 тисяч мешканців Куйбишевого. Цей подарунок припав саме на день святкування 61-річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників. Тож свято у куйбишан видалося подвійним.

Реалізація цього проекту – свідчення соціальної спрямованості політики Уряду на чолі з В.Ф.Януковичем, ефективної співпраці багатьох сторін, - зазначив у своєму привітанні Володимир Березовський. Безпосередню участь у вирішенні справи взяли народний депутат Іван Бастрига, міністр транспорту Георгій Кирпа. Те, що в області протягом двох тижнів відкрито два водогони, яких бердянці і куйбишани чекали десятиліттями, глава регіону вважає переконливим доказом того, що нинішній уряд працює для людей, реального покращення рівня життя.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

На фінансування університетів у 2020 році МОН витратить понад 16 млрд грн

У Запоріжжі відбулися заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Президент: Лише демократичний згуртований світ зможе дати відсіч будь-якій агресії та вберегти людство від нових страждань

До уваги журналістів!(ОНОВЛЕНО)

МОЗ: оперативна інформація про коронавірусну інфекцію 2019-nCoV

Школярі продемонстрували свої знання під час обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

Розпочалася реєстрація громадських спостерігачів за проведенням ЗНО

У Запорізькій області для понад 320 тисяч домогосподарств було призначено субсидії

У Запоріжжі відкритий чемпіонат міста з українського рукопашу «Спас» присвятили Героям Крут

Обласна комісія розглянула питання перепоховання останків загиблих воїнів

Території розробляють власні проєкти для розвитку інфраструктури

МОЗ: рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV