Новини

За дорученням прем’єр-міністра України В.Ф.Януковича створено урядова робоча група для продовження ліквідації наслідків надзвичайної події у Мелітопольському районі

15 вересня 2004 - 11:55

Після візиту прем’єр-міністра України В. Ф. Януковича 1 вересня до Новобогданівки за його дорученням створено урядову робочу групу для продовження ліквідації наслідків надзвичайної події у Мелітопольському районі. 14 вересня відбулося перше її засідання під головуванням першого заступника голови Держкомітету з питань житлово-комунального господарства Юрія Хіврича та за участю голови облдержадміністрації Володимира Березовського.

На засіданні зазначалося, що завершено перший етап ремонтних та відновлювальних робіт, які проводилися, насамперед, на об’єктах життєзабезпечення. До початку навчального року приведено в зразковий стан постраждалі школи, дитсадки. Відремонтовано фельдшерсько-акушерські пункти та лікарні, практично заново відбудовано вокзал на станції Федорівка.

На даний час, за словами керівника робочої групи Юрія Хіврича, вся увага зосереджена на житлових будинках населення. Здійснено повторний обхід кожного двору. Майже 2 тисячі будинків приведено у належний стан. Залишилося відремонтувати ще 300 житлових будинків. Ці роботи обов’язково будуть виконані до настання холодів, запевнив пан Хіврич. Він також повідомив, що до 1 жовтня у Новобогданівці буде прокладена газова мережа, і з початком опалювального сезону будуть газифіковані соціальні об’єкти - школа, дитсадок і ФАП.

На ліквідацію наслідків надзвичайної події з резервного фонду Кабміну України надійшло 14 млн. грн. Станом на 1 вересня освоєно 6224 тис. грн. капіталовкладень.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

На фінансування університетів у 2020 році МОН витратить понад 16 млрд грн

У Запоріжжі відбулися заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Президент: Лише демократичний згуртований світ зможе дати відсіч будь-якій агресії та вберегти людство від нових страждань

До уваги журналістів!(ОНОВЛЕНО)

МОЗ: оперативна інформація про коронавірусну інфекцію 2019-nCoV

Школярі продемонстрували свої знання під час обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

Розпочалася реєстрація громадських спостерігачів за проведенням ЗНО

У Запорізькій області для понад 320 тисяч домогосподарств було призначено субсидії

У Запоріжжі відкритий чемпіонат міста з українського рукопашу «Спас» присвятили Героям Крут

Обласна комісія розглянула питання перепоховання останків загиблих воїнів

Території розробляють власні проєкти для розвитку інфраструктури

МОЗ: рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV