Новини

За дорученням прем’єр-міністра України В.Ф.Януковича створено урядова робоча група для продовження ліквідації наслідків надзвичайної події у Мелітопольському районі

15 вересня 2004 - 11:55

Після візиту прем’єр-міністра України В. Ф. Януковича 1 вересня до Новобогданівки за його дорученням створено урядову робочу групу для продовження ліквідації наслідків надзвичайної події у Мелітопольському районі. 14 вересня відбулося перше її засідання під головуванням першого заступника голови Держкомітету з питань житлово-комунального господарства Юрія Хіврича та за участю голови облдержадміністрації Володимира Березовського.

На засіданні зазначалося, що завершено перший етап ремонтних та відновлювальних робіт, які проводилися, насамперед, на об’єктах життєзабезпечення. До початку навчального року приведено в зразковий стан постраждалі школи, дитсадки. Відремонтовано фельдшерсько-акушерські пункти та лікарні, практично заново відбудовано вокзал на станції Федорівка.

На даний час, за словами керівника робочої групи Юрія Хіврича, вся увага зосереджена на житлових будинках населення. Здійснено повторний обхід кожного двору. Майже 2 тисячі будинків приведено у належний стан. Залишилося відремонтувати ще 300 житлових будинків. Ці роботи обов’язково будуть виконані до настання холодів, запевнив пан Хіврич. Він також повідомив, що до 1 жовтня у Новобогданівці буде прокладена газова мережа, і з початком опалювального сезону будуть газифіковані соціальні об’єкти - школа, дитсадок і ФАП.

На ліквідацію наслідків надзвичайної події з резервного фонду Кабміну України надійшло 14 млн. грн. Станом на 1 вересня освоєно 6224 тис. грн. капіталовкладень.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також