Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Земельна реформа дозволить зробити ринок землі прозорим

31 травня 2011 - 16:46

В обласній державній адміністрації відбулося засідання Комітету економічних реформ, яке провів перший заступник голови ОДА Олексій Литвин за участю заступників голови ОДА Петра Гончарука, Лариси Мефьодової та Миколи Ярмощука.

- Згідно Національного плану заходів на 2011 рік,  затвердженого відповідним Указом Президента України, одним з основних завдань визначено напрацювання законопроектів та нормативних актів з підготовки та реалізації 21 напрямку реформ, - повідомив перший заступник голови ОДА Олексій Литвин.

У цьому контексті до кінця року планується прийняти близько 40 нормативно-правових актів. Представник обласної виконавчої влади підкреслив, що кожна підгрупа регіонального Комітету економічних реформ має розглянути профільні нормативно-правові акти, законопроекти та внести, якщо виникнуть, пропозиції щодо їх коригування та доповнення.

- Акцентую вашу увагу, що ця робота має бути системною, оскільки її результати стануть одним з критеріїв оцінки роботи органів виконавчої влади, - наголосив посадовець.

У ході наради  розглянуто  стан реалізації завдань, спрямованих на підготовку проведення земельної реформи.

Про поточну ситуацію у цій сфері присутніх поінформував начальник Головного управління Держкомзему в Запорізькій області Олександр Цибров. Зокрема, посадовець відзначив, що наразі існують деякі неузгоджені моменти у питанні розмежування земель комунальної та державної форми власності, виготовлення нормативно-грошової оцінки та проведення інвентаризації.

- У контексті земельної реформи передбачається розробка й прийняття ряду нормативно-правових актів, спрямованих на створення прозорого ринку землі. Найближчим часом відповідною підгрупою мають бути розглянуті проблемні питання, які сьогодні порушено, та напрацьовані пропозиції й шляхи їх розв’язання, - зазначив О. Литвин.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Загалом упродовж доби окупанти завдали 973 удари по 45 населених пунктах Запорізької області

Код свободи: у Запоріжжі відбувся обласний студентський квіз до Дня Конституції України

У Запоріжжі відкрили фотовиставку «Ми боронимо Запорізький край» до 30-річчя Конституції України

Ще один крок до безбар’єрності: створено повний переклад Конституції України українською жестовою мовою

30 картин до 30-річчя Конституції України: у Запоріжжі відкрили виставку «АРТ 96/26»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.06.2026

Впродовж доби окупанти завдали 857 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Верховенство права, служіння суспільству, відповідальність перед майбутнім: у Запоріжжі відзначили 30-річчя Конституції України

Конституція, яку захищають ціною життя: у Запоріжжі вшанували пам’ять полеглих Героїв

Простір сили: у Запоріжжі відкрили тренажерний зал для ветеранів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.06.2026

Впродовж доби окупанти завдали 924 удари по 42 населених пунктах Запорізької області.