Новини

Відбулось підписання угоди між Державним комітетом України з будівництва та архітектури та Запорізькою облдержадміністрацією

15 вересня 2004 - 11:29

„Цей документ – не черговий папірець, - прокоментував подію Валерій Череп. – Це насамперед зобов’язання Держбуду України і облдержадміністрації перед населенням області з реалізації державної містобудівної політики в регіоні. Угодою передбачена чітка система контролю, міра відповідальності сторін. Будемо спільно працювати над проблемними, стратегічними питаннями, які вирішуються на рівні регіону. Велика відповідальність покладається на структури облдержадміністрації, місцеві органи влади і Держбуд. Успішна реалізація Угоди принесе добрий економічний і соціальний результат”.

"Підписана Угода – це бачення перспективи для органів влади, місцевого самоврядування, - підкреслив Володимир Березовський. – Цей документ є доброю базою для розвитку територій, він передбачає розробку нових планів розбудови великих і малих міст області. Я впевнений, що питання будівництва на території області будуть вирішуватися успішно. Динамічний розвиток економіки регіону дасть змогу збільшити асигнування на будівництво”.

Підписанню Угоди передувала не менш важлива подія – на спільному засіданні колегії Держбуду України та Запорізької міської ради було затверджено генеральний план розвитку Запоріжжя до 2026 року. Він стане доброю базою для розробки подібних планів для всієї області.

Ці дві події і стали основною темою прес-конференції, яку дали журналістам Валерій Череп, Володимир Березовський і мер Запоріжжя Євген Карташов.   

 

Прес-служба

облдержадміністрації

Читайте також