Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров назвав незадовільною суму виручених під час ярмарків коштів

20 червня 2011 - 14:27

Борис Петров назвав незадовільною суму виручених під час ярмарків коштів

Ярмарок – один з ефективних механізмів регулювання цін на продовольчому ринку, через що обласна державна адміністрація ініціювала продовження позитивної практики проведення продовольчих ярмарків у регіоні в літній період. Про це йшлося під час наради, яку очільник області Борис Петров провів з керівниками структурних підрозділів. Втім, голова ОДА висловив занепокоєння низькою сумою виручки за підсумками проведених заходів.

Так, за словами начальника управління агропромислового розвитку ОДА Володимира Журавльова, у відновлених ярмарках взяли участь понад 50 підприємств, які представили таку продукцію як крупи, борошно, мед та овочева групу товарів. М'ясом та рибою торгували в ранні, не спекотні часи та в ятках, обладнаних холодильниками. Свою продукцію представляли майже всі території області окрім Енергодара. Загальна виручка від продажу склала 81 тисячу 800 гривень.

- Це не є показова сума, - зауважив голова облдержадміністрації. - Такі обіги торгівлі не можуть вплинути на продовольчі ціни в області. Надалі слід організовувати роботу ярмарків таким чином, щоб кількість представлених товарів була значно більшою і відповідала попиту населення. Тоді й сума коштів, виручених під час роботи ярмарків, буде наочним показником позитивності проведеного заходу.

Також голова обласної державної адміністрації Борис Петров зробив попередження на адресу керівництва Енергодара за ігнорування проведення продовольчих ярмарків.

У свою чергу, ГУ економіки обласної державної адміністрації доповідає, що протягом останнього тижня з 38 позицій, які входять до моніторингу цін на продукти харчування, по 34 утримувалися стабільні позиції. На п'ять із них спеціалісти фіксують зниження, в тому числі – на яйця курячі, молочні продукти та капусту.

 

Оксана Горобцова, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Турбота про здоров’я й навчання: у Запоріжжі облаштовують новий цифровий освітній центр у дитячій лікарні

Запорізька область та Фонд «Ященко»: старт нової співпраці

«Запоріжжя і Запорізький регіон залишаються в моєму серці» – представниця УВКБ ООН в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг

Простір для творчості та розвитку: для пацієнтів Запорізької обласної дитячої лікарні запрацював Цифровий освітній центр

«Попри війну збереження культурної спадщини не припиняється», – у Запоріжжі проходить міжнародна археологічна експедиція «Хортиця-25»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.09.2025

Спільні кроки для розвитку: зустріч керівництва області з представниками JERU

«Герої поруч: гайд для викривачів корупції» – новий посібник від НАЗК у форматі коміксу

Оновлення команди Офісу дітей та молоді «ДійМО»: запорізьку молодь запрошують до участі в конкурсі

Сила в об’єднанні: як переселенці змінюють громади України

Впродовж доби окупанти завдали 487 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області