Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

22 червня 2011 - 08:00

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Дорогі земляки!

 

70 років тому  22 червня  відділило мирне життя мільйонів людей  від війни. Усі ці десятиліття  не стихає біль за загиблими солдатами,  не минає туга за безневинними цивільними жертвами. Адже воєнні роки залишили трагічний слід в історії чи не кожної  родини.

Ми, діти і внуки воїнів-переможців, пишаємося їх мужністю і героїзмом. Ветерани Великої Вітчизняної війни - це незгасний приклад величі духу, який вчить не здаватися перед труднощами і в будь-якій ситуації залишатися людиною. Ми завжди будемо їм вдячні за мир на нашій землі, за  відновлену з руїн країну.

На нас, на наших дітях лежить величезна відповідальність - пам'ятати про них, підтримувати словом і ділом кожен день. Це наш святий обов'язок в ім'я  великого подвигу живих, в пам'ять про тих, хто не повернувся.

Схиляю голову перед тими, хто дивився смерті в обличчя.

 

Голова Запорізької облдержадміністрації
Борис Петров

Читайте також

Турбота про здоров’я й навчання: у Запоріжжі облаштовують новий цифровий освітній центр у дитячій лікарні

Запорізька область та Фонд «Ященко»: старт нової співпраці

«Запоріжжя і Запорізький регіон залишаються в моєму серці» – представниця УВКБ ООН в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг

Простір для творчості та розвитку: для пацієнтів Запорізької обласної дитячої лікарні запрацював Цифровий освітній центр

«Попри війну збереження культурної спадщини не припиняється», – у Запоріжжі проходить міжнародна археологічна експедиція «Хортиця-25»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.09.2025

Спільні кроки для розвитку: зустріч керівництва області з представниками JERU

«Герої поруч: гайд для викривачів корупції» – новий посібник від НАЗК у форматі коміксу

Оновлення команди Офісу дітей та молоді «ДійМО»: запорізьку молодь запрошують до участі в конкурсі

Сила в об’єднанні: як переселенці змінюють громади України

Впродовж доби окупанти завдали 487 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області