Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Кубок Кирилівки – 2011» зібрав любителів міні-футболу

25 червня 2011 - 13:56

У с. Кирилівка Якимівського району під гаслом «Спорт для всіх у кожному дворі» пройшов юнацький турнір з міні-футболу. Захід відбувся за підтримки обласної державної адміністрації.

За «Кубок Кирилівки – 2011» змагались понад 120 юних спортсменів з різних районів області.

За підсумками турніру перше місце виборола команда дитячо-юнацької спортивної школи Приазовського району.

Друге місце посіла команда з міста Мелітополь. Третє – «Азовець» з с. Кирилівка.

Яскраву гру показали команди «Гірняк» м. Дніпрорудне та «Мегаполіс» м. Запоріжжя.

Також по завершенні турніру були визначені кращі гравці:  воротар – Микола Невеселий (Мелітополь), захисник Агі Муцараєв (Приазовський район), нападник – Артем Литвиненко (м. Запоріжжя).

Приз чесної гри отримав гравець команди «Гірняк» Артем Гнатенко. Переможці та призери отримали кубки, медалі та дипломи від обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», а всі учасники – можливість взяти участь у змаганнях та оздоровитись на  узбережжі Азовського моря.