"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Відбулася одинадцята сесія обласної ради двадцять четвертого скликання

29 вересня 2004 - 14:25

Депутати тепло привітали головного лікаря Мелітопольської міської лікарні № 2 Миколу Гречко, якому голова обласної ради вручив Грамоту Верховної Ради за плідну і багаторічну працю.

Перш ніж перейти до розгляду більше, ніж 30 питань порядку денного, заступник голови обласної ради Олександр Бережний ознайомив депутатів з правилами користування електронною системою голосування, яка вперше обладнана у сесійній залі.

З доповіддю про звіт облдержадміністрації щодо виконання обласного бюджету за перше півріччя 2004 року та про внесення змін до бюджетних призначень виступив заступник голови облдержадміністрації Олександр Сін. Він, зокрема, повідомив, що за 6 месяців 2004 року  до місцевих бюджетів області надійшло 395,1 млн. грн. доходів, що складає 97,4 відсотки затвердженого  місцевими бюджетами обсягу доходів на півріччя. Порівняно з відповідним періодом 2003 року нажходження знизились на    9,5 млн. грн. або на 2,3 %.  І це при тому, що фонд оплати праці в галузях экономіки області виріс порівняно з відповідним періодом минулого року на 20,9 %, а середня заробітна плата – на 17,9 % і продовжує займати третє місце серед регіонів України.

Основною причиною зниження надходжень є зміна ставки податку з доходів фізичних осіб та повернення прибуткового податку за минулі роки, а також недостатня работа органів місцевого самоврядування по забезпеченню надходжень до  бюджетів.

До обласного бюджету за І півріччя 2004 року, повідомив О.Сін, надійшло 88,6 млн. грн., що складає 95,8 % до плану 6-ти місяців (повний текст виступу).

Після обговорення доповіді депутати затвердили звіт та зміни до бюджетних призначень. Сесія затвердила також Середньострокові напрями інноваційної діяльності у Запорізькій області на 2004-2009 роки, Програми розвитку культури та збереження бібліотечних фондів області до 2007 року, розглянула ряд інших питань соціально-економічного розвитку області.

Депутати прийняли звернення до Верховної Ради України з клопотанням законодавчо внести зміни до порядку бронювання місць для інвалідів на промислових підприємствах.

На сесії були розглянуті депутатські запити.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Запорізькі громади активно готують проєктні пропозиції “Великого будівництва”

Вакцинація – це гарантія власної безпеки та значна підтримка медичної системи

Планується, що свята, які пройдуть на Хортиці у жовтні, стануть подією для всієї країни

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано 2 331 540 підтверджених випадків COVID-19

У Запорізькій області розпочато роботу над національним проєктом з діджиталізації сфери охорони культурної спадщини

Громадські організації можуть брати участь у державних конкурсах на ВзаємоДії

До уваги журналістів!

Ефективна організація вакцинації освітян - завдання номер один для районних державних адміністрацій

Перші результати візиту Володимира Зеленського до США: Україна може отримати нові системи протиповітряної оборони

Запорізькі рятувальники приймають вітання з професійним святом

У громадах Запорізької області реалізовуватимуть грантову програму на підтримку створення нових підприємств