"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Відбулося чергове засідання робочої групи з контролю за виконанням плану дій щодо ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області

1 жовтня 2004 - 15:07

Перед членами групи, очолюваної першим заступником голови облдержадміністрації Анатолієм Світлицьким, звітували представники Запорізької райдержадміністрації.

„Ситуація із заборгованістю в області покращується, але заспокоюватись рано.” – сказав А. Світлицький. На сьогодні без боргів із заробітної плати працюють вже колективи комунального підприємства „Запоріжелектротрансу” і державного підприємства „Радіоприлад”, хоча перше ще в липні мало їх 1млн 200 тис. грн.

В Запорізькому районі справи із заборгованістю теж мають позитивну тенденцію. Якщо на 1. 08 2004 року вона складала 431,1 тис. грн., то на перше жовтня зменшилася майже удвічі З 6 підприємств-боржників такими залишились лише ДДГ „Запорізьке” і Біленьківська виправна колонія №99.

Комісія вирішила ще раз окремо заслухати  керівників цих колективів, щоб з’ясувати причини заборгованості і шляхи її вирішення.

 

Прес- служба облдержадміністрації

Читайте також