Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Барвиста країна» представить найбільші здобутки вітчизняних товаровиробників

8 липня 2011 - 08:28

Заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук провів нараду з питань підготовки до участі регіону у загальнонаціональній виставковій акції «Барвиста країна», яка присвячена 20-річчю незалежності України. Виставка відбудеться з 16 по 19 серпня у Київському експоцентрі.

- Це іміджевий захід у якому беруть участь всі регіони країни. На виставці будуть презентовані найбільші здобутки вітчизняних виробників за двадцять років незалежності. Тому маємо підійти зважено до відбору підприємств, які будуть представляти у Києві Запорізький край, - зазначив, відкриваючи нараду, Петро Гончарук.

Учасники засідання обговорили перелік промислових, агропромислових та туристичних підприємств, які можуть представляти регіон на виставковій акції.

- Необхідно обрати щось колоритне те, чим відрізняється та славиться наш край. Обов'язково необхідно, щоб на виставці був гідно представлений національний заповідник «Хортиця», адже це надбання загальнодержавного масштабу, - висловив переконання посадовець.

Передбачається, що у виставковій акції візьмуть участь і цікаві підприємства міст обласного значення – Бердянська, Токмака, Енергодара, Мелітополя.

Наразі вирішується питання забезпечення підприємств, бажаючих взяти участь у виставці відео-роліками чи відеорядом, презентаційними та роздатковами матеріалами.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Війна не зупинила їх: у Запоріжжі нагородили тих, хто не боїться ризикувати та розвиває регіон

Кабмін посилює підтримку аграріїв на прифронтових територіях: оптимізація грантів і нові дотації

Нові можливості для жінок у сфері логістики: стартує проєкт з підготовки та працевлаштування

Чергова підступна російська атака на Запоріжжя: 17 людей поранено, десятки будинків пошкоджено

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1291-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.09.2025

Впродовж доби окупанти завдали 522 удари по 17 населених пунктах Запорізької області

«Готуємо нових переможців»: в оновленій Запорізькій обласній ШВСМ уже третій місяць тривають заняття з різних видів спорту

Ефективна комунікація у воєнний час: у Запоріжжі провели семінар для фахівців, що працюють зі зверненнями громадян

До 50 мільйонів гривень на відбудову: громади можуть отримати фінансування проєктів з відновлення від Державного фонду регіонального розвитку

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.09.2025

Впродовж доби окупанти завдали 476 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області